Ověřená firma

Projekční kancelář SANIT STUDIO, s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 495 407 617

Akční nabídka

Popis činnosti

Naší činností je projektování v oboru TZB (technická zařízení budov - technika prostředí staveb) a projektování v oboru ZTI (zařízení zdravotně technických instalací - zpracováváme projekty domovní kanalizace a domovního vodovodu). Projekty plynových zařízení, které naše projekční kancelář rovněž navrhuje, mohou být zaměřeny jak na domovní plynovody se spotřebiči do padesáti kW, tak rovněž pro plynové kotelny s celkovým výkonem nad 100 kW.

Naše projekční kancelář zpracovává také projekty inženýrských objektů. Tyto projekty zahrnují sítě technické infrastruktury. Jedná se o tzv. vodohospodářské stavby malého rozsahu (projekty na prodloužení kanalizačních stok a vodovodních řadů, včetně jejich kanalizačních a vodovodních přípojek, dále projekty ČOV do cca deseti EO, předčisticí zařízení – jako jsou odlučovače tuků a ropných látek). Zpracováváme i projekty na rozšíření STL a NTL plynovodních řadů a projekty na areálové průmyslové plynovody.

Naše provozní doba je dle telefonické dohody.

Zkušenosti v oboru více než 20 let, bohaté reference - více na webových stránkách www.sanitstudio.cz.

Služby

projektování

Kontakty

Telefony

+420 495 407 617 hlavní telefon
+420 604 235 107 Mobile

Emaily

sanit.studio@hsc.cz

Odkazy

www.sanitstudio.cz website

Kontakty

Klíčová slova

projektanti projekty plynofikace vodovody kanalizace kanalizace Hradec Králové vodovody Hradec Králové plynofikace Hradec Králové projekty Hradec Králové projektanti Hradec Králové

Kategorie

Projektanti, projektování

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu