URBAN Technik s.r.o.

Odsávací zařízení pro profesionály!

0 (0 hodnocení)

+420 465 582 153

Office

Popis činnosti

Zabýváme vývojem a sériovou výrobou menších odsávacích a odprašovacích zařízení a systémů, určených téměř pro všechny typy průmyslových a řemeslných činností. Naše stroje našli uplatnění i v mnohých hobby dílnách, učňovských zařízeních i laboratořích.

Produkujeme mobilní i stabilní odsavače, odprašovače, typovou řadu transportních radiálních ventilátorů, filtrační jednotky, stavebnicové trubkové systémy, flexibilní plastové hadice, filtrační rukávy a vaky z netkaných textilií a rozsáhlou řadu vzduchotechnického příslušenství. Zabýváme se také práškovým lakováním.

V současné době již máme desetitisíce spokojených zákazníků jak v ČR, tak i celé Střední Evropě, jimž jsme nabídli kvalitní, spolehlivé stroje v přiměřené cenové úrovni.

Zajistíme Vám výrobu, montáž a kompletaci plechových výrobků, plechových polotovarů, jeklových konstrukcí. Ventilátory, odsávání, práškovací zařízení, práškové lakování, kovovýroba, vzduchotechnika.

S volbou optimálního typu vzduchotechnického zařízení nebo komponent jsme připraveni Vám ochotně poradit.

Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi!

Produkty

Odprašovací zařízení Odsávací zařízení Ventilátory Vzduchotechnika Potrubní systémy Filtrační jednotky Příslušenství PVC a PU Hadice různých průměrů Hadicové spony Odbočky s hradítky Redukce Filtrační patrony Odlučovače špalíků

Služby

Vývoj a výroba Práškové lakování Kovovýroba Strojní obrábění CNC práce Svařování Třískové obrábění

Značky

ATEX

Kontakty

Telefony

+420 465 582 153 Office
+420 608 529 524 Technologie a projekce
+420 605 253 021 Office

Emaily

info@urban-technik.cz
srsen@urban-technik.cz

Odkazy

www.urban-technik.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu