RETIA, a.s.

RETIA, a.s. patří mezi významné české výrobce radarové techniky, systémů velení a řízení pro obrannou a bezpečnostní oblast, digitálních záznamových systémů a specializovaného software.

0 (0 hodnocení)

+420 466 852 111

spojovatel

Popis činnosti

Jsme česká firma založená v roce 1993 s vlastním vývojem a výrobou na špičkové úrovni. Máme dlouholeté zkušenosti a získali jsme řadu zakázek realizovaných nejen pro významné domácí zákazníky, ale také pro zákazníky z více jak 40 zemí světa.
Jedinečnost společnosti RETIA spočívá v rozsáhlých odborných znalostech našich pracovníků, kteří jsou schopni řešit složité úkoly ve všech oblastech činnosti firmy.
Dnes disponujeme vlastním moderním vývojovým a výrobním areálem s technickým vybavením, jak pro vývoj, tak i pro výrobu a zkušebnictví.
Kvalita je pro nás prvořadým kritériem. Velmi úspěšné modernizace radarů a raketových prostředků přináší našim klientům řadu benefitů, na příklad prodloužení životnosti produktu, jakož i nemalé finanční úspory v provozních nákladech. Zároveň dle přání zákazníka vyvíjíme systémy velení a řízení, nové radarové prostředky, záznamové systémy, UWB lokalizační zařízení a komunikační systémy. Významnou realizací je podíl na dodávce a implementaci 3D radaru typu MADR pro armádu České republiky.

Pokud se chcete dozvědět bližší informace o námi nabízených produktech a službách, je vám plně k dispozici obchodní oddělení: http://www.retia.cz/cs/kontakty.

Produkty

Vojenské a bezpečnostní systémy Radarová technika C4I2 systémy ReDat3 Záznamová jednotka ReDat Aplikační server a jeho moduly ReDat Phone Recorder ReDat VoIP Recorder Aplikační platforma a Integrace

Služby

Modernizační projekty Hlasové analýzy Quality Management Provoz & Podpora & Bezpečnost

Značky

RACCOS ReDat ReVISOR ReTOB ReWET RetTRACK

Členství v profesních spolcích

AOBP

Jazyky

čeština angličtina ruština španělšina

Kontakty

Telefony

+420 466 852 111 spojovatel
+420 466 852 133 FAX
+420 466 852 549 HELP DESK
+420 602 243 810 mobilní telefon

Emaily

info@retia.cz
helpdesk@retia.cz HELP DESK
military@retia.cz Obchodní kontakt - vojenské a bezpečnostní systémy
sales@retia.cz Obchodní kontakt - záznamové systémy

Odkazy

www.retia.cz
https://www.redat.cz

Facebook

Kontakty

  • Pražská 341, 530 02 Pardubice-Zelené Předměstí
    okres Pardubice, Pardubický kraj

    za čerpací stanicí BENZINA
  • info@retia.cz
  • IČ: 25251929
  • Datová schránka: ID: tzyf2w9

HELP DESK

Po 08 - 17
Út 08 - 17
St 08 - 17
Čt 08 - 17
08 - 17
So zavřeno
Ne zavřeno Dnes

Klíčová slova

retia Pardubice redat systém redat hlasové analýzy radarová technika radar systém velení systém řízení palby speciální mobilní kontejnerová pracoviště C2 moduly C4I2 systémy vojenská elektronika loggery ReDat VoIP Recorder ReDat ReDat PhoneRecorder ReDat KMM ReDat Voice Recording Gateway ReDat DVI/DP ReDat ScreenRecording záznamová jednotka revisor surn raccos madr p-18

Kategorie

Telekomunikační technika a zařízení Radiotelefonní komunikace Vojenská technika

Platební metody

  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu