Ověřená firma

Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9

Naučíme vás podnikat bez chyb! Poznejte prostředí naší školy vybavené nejmodernější technikou.

0 (0 hodnocení)

+420 387 023 711

Asistentka ředitelky školy

Popis činnosti

Střední škola obchodní je svým zaměřením víceoborovou školou nabízející žákům vzdělání v oblasti obchodu, obchodně podnikatelských činností a cestovního ruchu.

Kromě počátečního vzdělávání, které je prioritou pedagogických pracovníků školy, rozvíjí škola již několik let aktivity v oblasti dalšího – celoživotního vzdělávání.

Nabídku kurzů využívá stále více zájemců z řad široké veřejnosti ve všech věkových kategoriích.

Střední škola obchodní nabízí klasické čtyřleté obory s maturitou (Cestovní ruch, Ekonomika a podnikání, Obchodník), tříleté učební obory (Prodavač) nástavbové a zkrácené pomaturitní studium.

Zároveň však patří ke školám s nejširší nabídkou studijních oborů pro dálkové formy studia (Ekonomika a podnikání, Obchodník, Prodavač, tříleté nástavbové studium).

V rámci celoživotního vzdělávání otevírá kurzy pro všechny věkové kategorie.

Od 1. 7. 2017 dochází k sloučení dvou příspěvkových organizací, Střední školy obchodní, České Budějovice, Husova 9 a Střední školy obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborné školy, České Budějovice, Kněžskodvorská 33A, v jednu instituci. Vzniká tak Střední škola obchodní a Vyšší odborná škola, České Budějovice, Husova 9 s velmi širokou nabídkou studijních i učebních oborů.

Naše novodobá historie sice prochází pouze třetím desetiletím, ovšem navazuje na dědictví obdobné školy, jež si získala v téže budově slušnou reputaci již v předválečném čase.

Produkty

Cestovní ruch Ekonomika a podnikání Obchodník Aplikovaná chemie/Farmaceutická technologie Fotograf Kosmetické služby/Kosmetička Obchodní podnikání Právní asistence Veřejná správa Prodavač Aranžér Cukrář Kadeřník Pekař Výrobce potravin/Sladovník-pivovarník

Služby

Vzdělání Ubytování Stravování Kurzy

Kontakty

Telefony

+420 387 023 711 Asistentka ředitelky školy
+420 387 023 713 Zástupkyně ředitelky školy
+420 387 023 712 Ředitelka školy
+420 387 023 727 Studijní oddělení

Emaily

sekretariat@sso.cz

Odkazy

www.sso.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu