Akční nabídka

Popis činnosti

Společnost Agpi, a.s. hospodaří na celkové výměře 4.538 ha zemědělské půdy a to organizačně ve dvou střediscích: středisko Krsice, středisko Ražice. Na obhospodařovaných zemědělských pozemcích uplatňuje princip "precizního zemědělství", který je založen na pravidelném monitoringu rozboru půdní zásobenosti. Tento systém umožnuje optimální využití výrobních faktorů a zároveň je šetrný k životnímu prostředí.
Produkce čerstvých slepičích vajec: společnost produkuje vejce ročně na stabilní úrovni v objemu 100.000.000 ks. Výrobní kapacity jsou umístěny ve dvou moderních střediscích na okrese Písek a Tábor a zároveň ve specializovaném středisku odchovu kuřic v Novém Dvoře u Čimelic. Třídění a balení čerstvých vajec zabezpečuje plnoautomatická třídírna dodaná společností Moba-Stalcatt, která připravuje expedici do většiny supermarketových sítí.
Produkce vepřového masa: roční produkce vepřového masa se pohybuje cca ve výši 7.500 tun. Společnost pracuje v systému uzavřeného obratu stáda, tzn. že divize vepřového masa se skládá z řady provozů, které můžeme logicky rozčlenit na porodny selat a výkrm prasat.

Produkty

konzumní vejce drůbež

Služby

rostlinná výroba výkrm prasat výkrm drůbeže

Kontakty

Telefony

+420 382 780 111 hlavní telefon

Emaily

agpi@agpi.cz

Odkazy

www.agpi.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6 - 14:30 Dnes
Út 6 - 14:30
St 6 - 14:30
Čt 6 - 14:30
6 - 14:30

Klíčová slova

výroba vajec produkce vepřového masa rostlinná výroba čerstvé vejce

Kategorie

Zemědělská výroba Zemědělské produkty Zemědělské služby Vejce Maso - výroba a zpracování Drůbež a zvěřina

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu