Lékárna Pod Klajdovkou

Spolu s léky vždy obdržíte i veškeré potřebné informace a rady, které napomáhají k plné účinnosti vydávaných léčiv a omezují jejich případné negativní účinky.

0 (0 hodnocení)

+420 544 210 118

Popis činnosti

Hledáte lékárnu v Brně, kde se k vám bude personál chovat přátelsky a ochotně poradí při výběru léků? Potom jste tu správně! Naše lékárna Brno Líšeň již od roku 1991 poskytuje svým klientům kompletní lékárenskou péči, včetně konzultačních služeb.


Lékárna nabízí široký sortiment léčiv, medikamentů, potravinových doplňků a zdravotnického materiálu. V naší široké nabídce naleznete také sortiment dětské výživy a dětské léčivé kosmetiky.

Nabízíme výdej léků na recepty i volný prodej, odborné poradenství, měření krevního tlaku, výšky, váhy, BMI indexu na přístroji CORAZON, dermatologický sortiment, individuální příprava léků na recept. Dále u nás naleznete zdravotní obuv značky Santé, Peon, kosmetika Vichy, Bioderma, Eucerin. Smluvní parter firem GS a Walmark.

Zákazníci se u nás setkávají s náležitým porozuměním pro své zdravotní potíže. Spolu s léky vždy obdrží i veškeré potřebné informace a rady, které napomáhají k plné účinnosti vydávaných léčiv a omezují jejich případné negativní účinky.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Léky a léčiva Zdravotní obuv Léčivá kosmetika Léčivé čaje Zdravotnický materiál Dětská léčebná kosmetika Dětská výživa

Služby

Prodej léků a léčiv Prodej zdravotní obuvi Příprava léků na recept Měření tlaku Měření BMI indexu Odborné poradenství Věrností program Farmakoterapie

Značky

Bioderma Santé Eucerin Vichy Peon GS Walmark

Kontakty

Telefony

+420 544 210 118 hlavní telefon
+420 603 486 467 Mobile

Emaily

info@lekhornik.cz

Odkazy

www.lekhornik.cz

Facebook

Kontakty

Provozní doba:

Po 7 - 18
Út 7 - 18
St 7 - 18
Čt 7 - 18
7 - 15 Dnes
So zavřeno
Ne zavřeno

Klíčová slova

lékárna léky léčiva zdravotní obuv léčebná kosmetika měření BMI indexu lékárna Brno lékárna Líšeň léky na předpis Brno měření tlaku Brno pod Klajdovkou Brno lékárna pod Klajdovkou léky Brno kosmetika Vichy obuv Santé léčivé přípravky Brno léčebná kosmetika Brno zdravotní obuv Brno zdravotnický materiál Brno léčivá kosmetika Brno

Kategorie

Lékárny Léčiva, léky Obuv zdravotní a ortopedická

Platební metody

  • VISA
  • hotově
  • faktura
  • SODEXO
  • MASTERCARD
  • BENEFITY
  • Benefit Plus

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu