CEPHA s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 377 517 515

Main

Popis činnosti

Smluvní výzkumná organizace CEPHA s.r.o. - Centrum pro farmakologii a analytiku je nestátní zdravotnické zařízení zabývající se klinickým hodnocením humánních léčiv.

Společnost byla založena v roce 1992 v Plzni skupinou lékařů a přírodovědců s bohatými zkušenostmi a praxí v tomto multidisciplinárním oboru. Dnes firma disponuje vlastní klinickou jednotkou s 36 lůžky a 6 lůžky intenzivní péče a bioanalytickou laboratoří vybavenou nejmodernějšími analytickými přístroji v sídle firmy v Plzni. Společnost dnes zaměstnává a spolupracuje s lékaři specializovanými na klinickou farmakologii, vnitřní medicínu a další obory, s analytickými chemiky, statistiky a samozřejmě také se středním zdravotnickým personálem, laboranty a dalšími technickými pracovníky.
CEPHA s.r.o. poskytuje zázemí klinického výzkumu farmaceutickým firmám v celé šíři klinického hodnocení nových léčiv stejně jako obdobné špičkové výzkumné organizace ve vyspělých zemích. Během doby svého působení navázala úspěšnou spolupráci s předními světovými výrobci léčiv a úspěšně provedla více než čtyři sta klinických hodnocení nejrůznějších léčivých přípravků.

Společnost CEPHA svojí činností přispívá nejen k vývoji nových léčivých přípravků, které umožní účinnější, a často také levnější léčbu, ale současně vytváří podmínky našim pracovníkům stát se odborníky na špičkové úrovni v oblasti, která patří mezi nejrychleji se rozvíjející vědní a průmyslové obory. _

Služby

poskytování zázemí klinického výzkumu ambulance klinické farmakologie bioanalytickou laboratoří

Kontakty

Telefony

+420 377 517 515 Main
+420 377 517 524 Alt
+420 377 540 432 Fax

Emaily

cepha@cepha.cz

Odkazy

www.cepha.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu