Ověřená firma

Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s. - Návštěvnické centrum Becherovka

Odhalte tajemství Becherovky přímo v Karlových Varech!

0 (0 hodnocení)

+420 359 578 142

Návštěvnické centrum

Popis činnosti

Dnešní Návštěvnické centrum Becherovka se nachází na místě bývalé továrny na Steinberkách, kde Becherovka více než sto let pramenila. Původní továrnu, odkud likér putoval do celého světa, dal roku 1867 vystavět Jan Becher (původně psáno Johann).

V návštěvnickém centru máte příležitost prohlédnout si historické láhve Becherovky a jedinečné předměty, které patřily rodině Becherů, jako je kniha receptů, ocenění z výstav či účetní knihy. Interaktivní část expozice Vám umožní prohlédnout si a nasát vůni bylinek a koření, ze kterých se Becherovka vyrábí, ochutnat karlovarskou vodu, která se používá k výrobě a pomocí VR brýlí se ocitnete přímo na stáčecí lince.

Návštěvnické centrum každoročně láká tisíce milovníků bylinného likéru, kteří podlehli kouzlu Becherovky a chtějí nahlédnout do její pestré, pozoruhodné a často pohnuté minulosti, do podnětné výroby i do tajemství, která ji obestírají. Degustace, exkurze.

Becherovka je vynikající, tradiční a vysoce kvalitní bylinný likér. Tento oblíbený klasik mezi českými alkoholickými nápoji, který má místo při všech důležitých událostech vašeho života, je 100% přírodním produktem bez jakýchkoli chemických konzervačních látek, umělých barviv a emulgátorů. Becherovka se vyrábí z proslulé karlovarské vody, vysoce kvalitního lihu, přírodního cukru a velmi specifické a harmonické směsi bylinek a koření.

Poznejte Becherovku a získejte v našem novém návštěvnickém centru skvělý zážitek díky pozoruhodné historii a dědictví Becherovky, jejímu jedinečnému procesu výroby, tajemství obklopující slavný recept a závěrečné ochutnávce produktů z portfolia Jan Becher.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Láhve Becherovky Originální sklo Limitované láhve Becherovky Dárkové předměty Upomínkové předměty

Služby

Prohlídka muzea Prohlídka výrobny Prodejna suvenýrů Továrna Prohlídka s degustací

Značky

Becherovka Produkty firmy Jan Becher

Speciality

Ochutnávka produktů součástí prohlídky.

Jazyky

Česky Anlicky Německy Rusky

Kontakty

Telefony

+420 359 578 142 Návštěvnické centrum

Emaily

lada.naidrova@pernod-ricard.com
muzeum@pernod-ricard.com
vstupenky@pernod-ricard.com
info@jan-becher.com

Odkazy

www.becherovka.com
instagram/becherovka

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po zavřeno
Út 9 - 17
St 9 - 17
Čt 9 - 17
9 - 17 Dnes
So 9 - 17
Ne 9 - 17

Klíčová slova

Návštěvnické centrum Becherovka muzea bylinný likér Jan Becher český bylinný likér alkoholický nápoj továrna Becherovky výstava Becherovka muzeum Becherovky výstava Becherovka Karlovy Vary exponáty Becherovka Karlovy Vary historie Becherovky Karlovy Vary muzea Karlovy Vary muzeum Karlovy Vary výstava Karlovy Vary Prohlídka

Kategorie

Muzea Volný čas Výstavy a veletrhy Kultura a volný čas

Platební metody

  • American Express
  • VISA
  • hotově
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu