JOURNEYMAN CZ s.r.o. - čtyřkolky

Stroje pro těžkou práci a lehčí život. Dokáží to, co dokážete Vy!

0 (0 hodnocení)

+420 605 228 484

Main

Popis činnosti

Zabýváme se prodejem a servisem profesionálních a užitkových čtyřkolek. Máme široce dostupnou prodejní a servisní síť. Poskytujeme kvalitní profesionální servis. Jsme vždy připraveni Vám pomoci vyřešit jakýkoliv problém.

Každý, kdo si zakoupí profesionální stroj Journeyman, očekává stejně profesionální servis. Ve spojení se špičkovým technickým zázemím a mohutným skladem náhradních dílů v ČR vám ho zcela samozřejmě poskytneme!

Neváhejte nás kontaktovat telefonicky či e-mailem, nebo nás navštivte přímo osobně. Široce dostupná prodejní a servisní síť je nezbytným základem pro rychlé naplnění všech myslitelných přání majitelů čtyřkolek Journeyman. Ať jste v Praze nebo Košicích, Journeyman vám je vždy nablízku!

Těšíme se na Vás! _

Produkty

Profesionální čtyřkolky Užitkové čtyřkolky Pracovní čtyřkolky Dětské čtyřkolky Rekreační čtyřkolky Motocykly Skútry Náhradní díly a příslušenství

Služby

Prodej čtyřkolek Servis čtyřkolek

Značky

JOURNEYMAN CFMOTO Gladiator

Speciality

Zdarma ke každé ATV JOURNEYMAN špičkový prostorný box! Běžná cena boxu, který vám Journeyman dává po dobu platnosti akce zcela ZDARMA, je 8460,- Kč! Akce platí do odvolání a týká se všech pracovních čtyřkolek

Jazyky

čeština angličtina

Kontakty

Telefony

+420 605 228 484 Main

Emaily

info@journeyman.cz

Odkazy

http://www.ctyrkolky.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu