Ověřená firma

Autoplachty - Sedláček & Co spol. s r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 603 511 867

Akční nabídka

Popis činnosti

Naše firma AUTOPLACHTY - SEDLÁČEK & CO spol. s r.o. vyrábí:

- autoplachty (autoplachty všech typů a rozměrů, vyrobíme pro Vás i zcela atypickou plachtu na námi vyrobenou konstrukci nebo na konstrukci již hotovou).

- markýzy a přístřešky (z různých materiálů umíme zhotovit rozličné přístřešky, stříšky či pouze krycí plachty vybavené oky pro snadné uchycení)

- haly a pártystany včetně konstrukcí (na Vaše přání zhotovíme halu včetně ocelové konstrukce takřka libovolného tvaru. Takováto hala může být samostatně stojící, nebo některými stěnami může navazovat na jiné konstrukce)

- bazény (vyrobíme pro Vás bazény z pevného materiálu, který vydrží řadu let. Tyto bazény mohou mít takřka libovolný tvar a rozměr)

- čalounictví (vyrobíme Vám z nejrůznějších materiálů nové čalounění, zhotovíme textilní potahy na nejrůznější nábytek)

Jsme též schopni vyrobit i řadu těžko zařaditelných výrobků. Jako jsou například plynojemy, nebo ochranné prvky sloupů či stromů používaných na všech bezpečných sjezdových tratích. Dodáme Vám též třeba i potřebné vybavení pro snowtubing.

ZAJIŠŤUJEME VÝROBU A OPRAVY AUTOPLACHET, PÁRTYSTANŮ I VELKOPROSTORNÝCH ZASTÍNĚNÍ. NABÍZÍME PŘÍSTŘEŠKY PRO KARAVANY. VYRÁBÍME BAZÉNY Z PEVNÉHO MATERIÁLU VČETNĚ ZAPLACHTOVÁNÍ. KONSTRUKCE NA AUTOPLACHTY. PŮJČOVNA PÁRTY STANŮ.

Produkty

autoplachty plachty na nákladní automob. plachty na návěsy plachty na osobní automob. párty stany přístřešky markýzy pergoly zateplení a opláštění pergol bazény nosné kostrukce

Služby

výroba a oprava autoplachet šicí dílna svářecí dílna kovovýroba nosných kostrukcí výroba párty stanů půjčovna párty stanů výroba markýz výroba přístřešků výroba bazénů

Kontakty

Telefony

+420 603 511 867 hlavní telefon
+420 499 441 159 Alt

Emaily

info@autoplachtyse.cz

Odkazy

www.autoplachtyse.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6 - 16
Út 6 - 16
St 6 - 16
Čt 6 - 16 Dnes
6 - 16

Klíčová slova

autoplachty výroba šicí dílna svařovací dílna kovovýroba plachty pergoly zateplení altány terasy PVC fólie reklamní potisk markýzy a přístřešky lodní plachty haly bazénové plachty trampoílíny zahradní houpačky

Kategorie

Plachty, autoplachty

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu