fenza PROTIPOŽÁRNÍ SYSTÉMY s.r.o.

Výroba, dodávka a montáž protipožárních uzávěrů.

0 (0 hodnocení)

+420 387 434 455

Main

Popis činnosti

Stavíte, rekonstruujete a sháníte kvalitní protipožární dveře nebo průmyslová vrata? Firma "fenza PROTIPOŽÁRNÍ SYSTÉMY s.r.o." zajišťuje výrobu, dodávku a montáž protipožárních uzávěrů, protipožárních systémů, vyrábíme protipožární rolety, protipožární posuvná vrata, protipožární obklady, automatické dveře, hydranty.

Nabízíme protipožární dveře a prosklené stěny v provedení ze dřeva, hliníku, případně oceli. Veškeré dodávané výrobky je možné použít v interiéru, některé výrobky jsou určeny i pro instalaci v exteriéru.

Dodáváme automatické dveře i s požární odolností, protipožární rolety, průmyslová vrata a protipožární posuvná vrata. Provádíme montáž protipožárních obkladů.

Další naší činností je zajištění konzultací pro projektanty a investory a provádění pravidelných kontrol. Vše je možno dodat i v nepožární variantě se shodným vzhledem.

U vybraných výrobků je možné splnit požadavky na kouřotěsnost, případně vzduchovou neprůzvučnost.provozuschopnosti požárně bezpečnostních zařízení podle §7 vyhlášky Ministerstva vnitra č. 246/2001.

Více informací naleznete na našich www stránkách, o cenovou nabídku si napište přes náš poptávkový formulář: http://test.fenza.cz/poptavka/ _

Produkty

protipožární uzávěry protipožární obklady špaletová okna protipožární posuvná vrata protipožární rolety

Služby

výroba dodávka montáž poradenství

Kontakty

Telefony

+420 387 434 455 Main
+420 606 378 518 Mobile

Emaily

fenza@fenza.cz

Odkazy

www.fenza.cz website

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu