Popis činnosti

MONT-KOVO vyrábí a dodává montované haly a ocelové konstrukce již přes 20 let. V našich referencích můžete nalézt nejrůznější administrativní haly a prodejny, výrobní haly, skladové haly, sportovní haly, autosalony a autoservisy, obloukové haly, ocelové konstrukce, konstrukce na technologie a solární panely, přístřešky a opláštění hal.

V rámci dvacátého výročí naše společnost otevřela vlastní stavební oddělení. Nyní si tak můžete naši společnost MONT-KOVO vybrat jako generálního dodavatele stavby. Haly a ocelové konstrukce vyrábíme a lakujeme ve vlastních moderních prostorech v našem výrobním areálu v Hulíně a následně je montuje našich pět montážních skupin.

Dodáváme montované haly na klíč od samotného projektu přes realizaci stavebních prací až po výrobu a finální montáž konstrukce a opláštění. Vybírat lze z mnoha barevných kombinací, velikostí konstrukcí a tvarů hal.

Kontaktní osoby:
Karel Zavadil – jednatel mobil: +420 602 511 301, email: karel.zavadil@montkovo.cz
Richard Dostál – obchodní ředitel mobil: +420 602 511 469, email: richard.dostal@montkovo.cz
Luděk Hrabal – obchodní zástupce mobil: +420 602 772 998 email: ludek.hrabal@montkovo.cz

Produkty

ocelové konstrukce haly montované haly ocelové haly stavebnictví administrativní haly montované prodejny výrobní haly průmyslové haly skladové haly skladovací haly zemědělské haly chladírenské haly mrazírenské haly autosalony autoservisy STK stanice sportovní haly tělocvičny multifunkční haly

Služby

projekce hal statika hal montáž hal výroba hal opláštění rekonstrukce hal realizace stavebních prací kompletní realizace hal na klíč stavba na klíč montáž na klíč

Speciality

vlastní projekce vlastní statika vlastní výroba vlastní montáž

Kontakty

Telefony

+420 573 354 053 hlavní telefon

Odkazy

www.montkovo.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu