Ověřená firma

Pavel Mrázek - Hotel Teplice Green House

Teplice jsou malou Paříží severu Čech. Proslulá lázeňská kolonáda, krásné historické centrum i malebná příroda v okolí si zaslouží Vaši návštěvu.

0 (0 hodnocení)

+420 608 721 166

Akční nabídka

Popis činnosti

Hledáte vhodné ubytování v Telicích? Navštivte náš hotel.

Nabízíme Vám ubytování v Teplicích, které jsou přirovnávány k malé Paříži na severu Čech. Proslulá lázeňská kolonáda, krásné historické centrum i malebná příroda v okolí si zaslouží Vaši návštěvu.

Nabízíme Vám komfortní ubytování ve velmi stylovém prostředí. Celková kapacita v hotelu je 20 míst, z toho 18 ve dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlky) a 4 v podkrovním apartmánu. Tyto jsou vybaveny sociálním příslušenstvím, televizí se satelitním příjmem, minibarem a Wi-Fi připojením na internet.

V přízemí hotelu je malá restaurace, která slouží k podávání snídaní. V letních měsících je možno po předběžné domluvě využít terasu k posezení i ke grilování. Parkovat je možno na oploceném parkovišti nebo v hotelové garáži. Hotel je situován v klidné části města, 3 minuty chůze z centra, poblíž zámeckého parku.

Bezprostřední blízkost lázeňského sanatoria umožňuje využít pobyt i k ambulantní léčbě. Na některých pokojích je vířivka.

V hotelu Green House se postaráme o Vaši pohodu a klid. Zajistíme vám kompletní služby a veškeré zázemí pro příjemně strávené chvíle mezi obchodním jednáním a k načerpání nových sil. Volné pokoje včetně našich služeb vám jsou kdykoli k dispozici.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Služby

Ubytování, snídaně Wi-Fi Restaurace Letní terasa

Kontakty

Telefony

+420 608 721 166 hlavní telefon

Emaily

info@greenhouse.cz

Odkazy

www.greenhouse.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu