Ověřená firma

Domácí zdravotní péče Alice - Oblastní spolek Českého červeného kříže

VOLEJTE KDYKOLIV

0 (0 hodnocení)

+420 417 534 350

Popis činnosti

Oblastní spolek Českého červeného kříže je humanitární organizací, která poskytuje sociální, humanitární a zdravotnické služby. Oblastní spolek Českého červeného kříže Teplice nabízí výuku první pomoci pro všechny věkové skupiny. Pořádáme tuzemský rekreační tábor pro děti ve věku od 6 do 15 let.

Český červený kříž Teplice organizuje okresní kolo soutěže mladých zdravotníků. Soutěž je rozdělena na dvě části: pro Mladé zdravotníky I. stupně a pro Mladé zdravotníky II. stupně.

Domov se zvláštním režimem:
Poskytujeme pobytovou službu osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu zdravotního duševního postižení, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Poskytujeme celoroční sociální službu pro 12 klientů.

Domácí ošetřovatelská péče Alice:
Domácí ošetřovatelská péče je zdravotní péče poskytovaná formou terénních služeb v domácnosti pacienta. Domácí ošetřovatelskou péči zajišťujeme 7 dní v týdnu. Péči poskytují kvalifikované registrované zdravotní sestry. Tato péče musí být ordinována registrujícím praktickým lékařem pacienta nebo lékařem lůžkového oddělení propouštějící pacienta do domácího ošetření a je plně hrazena zdravotními pojišťovnami.

Služby

Domov se zvláštním režimem Domácí ošetřovatelská péče Výuka a poskytování první pomoci Letní dětský tábor Okresní studijní středisko Oceňování bezpříspěvkových dárců krve Soutěže mladých zdravotníků Pátrací služba ČČK Humanitární pomoc

Kontakty

Telefony

+420 417 534 350 hlavní telefon

Emaily

cervenykriz.teplice@iol.cz

Odkazy

www.cckteplice.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu