Hotel Avanti****

Ubytování v hotelu Avanti je zárukou kvality a spokojenosti. Všechny pokoje prošly kompletní rekonstrukcí, jsou nově vybavené a s připojením na internet.

80 (1 hodnocení)

+420 541 510 111

Popis činnosti

Hotel AVANTI naleznete v klidném prostředí blízko parku Lužánky, nedaleko centra Brna. Je zařazen do kategorie čtyřhvězdičkový hotel dle Oficiální klasifikace ubytovacích zařízení ČR.

Hotel je zaměřen na kongresovou turistiku a nabízí ubytování až pro 250 osob. Disponuje 90 dvoulůžkovými plně klimatizovanými pokoji kategorie Classic, Premium a Antialergic a 8 apartmány. Samozřejmostí je klimatizace, etážový servis, hotelový účet, nonstop recepce, prádelna, snídaně i na pokoj a flexibilní úklid pokoje.

Kromě ubytování nabízí hotel i 8 konferenčních sálů s celkovou kapacitou 350 osob, které jsou ideální pro pořádání kongresů, konferencí, školení, banketů, prezentací, seminářů, plesů, večírků, rautů, svateb, promocí, firemních i rodinných akcí.

Všechny konferenční prostory jsou klimatizované a vybaveny nejmodernější audiovizuální a prezentační technikou. To vše umožňuje realizovat téměř jakoukoli akci (kongres, ples, obchodní setkání, firemní večírek, svatbu, maturitní večírek, výstavu, produktové prezentace, školení, sjezd strany). K dispozici je i rozsáhlé předsálí o rozloze 300 m2.

Gastronomické služby jsou poskytovány ve dvou klimatizovaných restauracích s celkovou kapacitou 180 míst a Café baru s kapacitou 25 osob. Těšit se můžete na tradiční českou, ale i mezinárodní kuchyni připravované výhradně z čerstvých surovin. Výběr pokrmů připravil šéfkuchař Pavel Tauber. Pro hotelové hosty máme připravenou 10% slevu na útratu.

Využít můžete k odpočinku a relaxaci naše wellness centrum, kde si můžete vybrat např. vířivku, finskou saunu a aroma parní saunu, skotskou sprchu, solární louku, reflexologickou zónu, vyhřívané lavice i podlahy.

Odreagujte se po náročném dni v našem relaxačním centru na střeše hotelu! PANORAMA VITALITY POINT na střeše hotelu s fitness, saunou a venkovní vířivkou. Nové relaxační centrum na střeše hotelu je k dispozici pro všechny ubytované hosty a zcela ZDARMA.

V hotelu si můžete zajít také na bowling s barem a dvěma bowlingovými drahami.

Mimo jiné si můžete dopřát skutečné uvolnění celého těla a mysli pod rukama profesionálních masérů s bohatou kvalifikací. Čeká na Vás příjemná atmosféra s tlumeným osvětlením a relaxační hudbou.

Neváhejte a užijte si komfortu, který náš hotel nabízí. Těšíme se na Vás!

Služby

Ubytování Konferenční prostory Gastronomické služby Wellness Panorama Vitality Point Bowling Masáže Hotelové parkoviště Tesla nabíjecí stanice Room service Pokoje Classic Prezidentské apartmá VIP a Standard apartmá Pokoj Premium Pokoj antialergic Kongresový sál Velký a malý sál Salónek Meeting room

Kontakty

Telefony

+420 541 510 111 hlavní telefon
+420 541 510 211 další telefon
+420 541 219 863 FAX

Emaily

hotel@hotelavanti.cz

Odkazy

http://www.hotelavanti.cz

Facebook

Hodnocení

Prostředí
100
Lokalita
60
Cena
60
Personál
100
  • 80 od , 06.08.2014 12:07
    Příjemné prostředí a ochotný personál

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu