Ověřená firma

Pohřební služba OTÝLIE, s.r.o.

Pohřební služba OTÝLIE, s.r.o. je ve svém oboru nejstarší a nejznámější českobudějovickou firmou.

0 (0 hodnocení)

+420 386 353 209

Popis činnosti

Do Biskupské ulice přicházejí pozůstalí vyřizovat pohřby svých blízkých již od počátku 20. století. Nabízíme kompletní služby v oblasti pohřebnictví, včetně poradenství ve všech otázkách souvisejících s úmrtím a posledním rozloučením.

Pro poslední rozloučení lze volit buď pohřeb do země nebo kremaci. K vyřízení obřadu je potřeba vzít s sebou na pohřební službu občanský průkaz zesnulého a šaty pro oblečení zesnulého. Je možné dohodnout civilní či církevní rozloučení dle přání pozůstalých.

Zajišťujeme květinovou výzdobu pro kremace i pohřby. Zajišťujeme převozy zesnulých z místa úmrtí po celé České republice i ze zahraničí. Dle přání pozůstalých je možné dohodnout zveřejnění data smutečního obřadu na webových stránkách naší společnosti a také v regionálním tisku.

U většiny hřbitovů v regionu zprostředkováváme vykopání hrobu dle požadavků pozůstalých. Nabízíme tisk smutečního oznámení na počkání. Nabízíme široký výběr vzorů smutečních oznámení, ze kterých si můžete vybrat variantu která vám vyhovuje. Na vaše přání také rozešleme vyhotovená oznámení na Vámi dodané adresy.

Našim zákazníkům je k dispozici výběr ze široké nabídky rakví, která zahrnuje rakve od bezobřadních až po luxusní, vyřezávané. Kompletní katalog je k dispozici při projednání obřadu v kanceláři společnosti.

Na přání zákazníka můžeme nabídnout tyto další služby: zajištění autobusů pro smuteční hosty, zprostředkování oprav a prodeje pomníků, zprostředkování pohoštění pro smuteční hosty, nahlášení dne a hodiny obřadu do tisku.

Poradíme vám se vším, s čím budete potřebovat.

Produkty

Květinová výzdoba Rakve a urny Smuteční oznámení

Služby

Sjednání posledního rozloučení Oznámení data pohřbu Dodání rakví a uren Zajištění květinové výzdoby Kopání hrobů Fotografie obřadu Převozy zesnulých Vyřízení úmrtního listu Civilní či církevní rozloučení dle přání pozůstalých Převoz zesnulého z místa úmrtí do chladicího zařízení Poradenské a konzultační služby

Kontakty

Telefony

+420 386 353 209 hlavní telefon
+420 602 443 475 Nonstop služba
+420 602 443 478 Nonstop služba
+420 386 353 209 Fax

Emaily

info@pohrebnisluzbaotylie.cz

Odkazy

www.pohrebnisluzbaotylie.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu