RTG Zeman Karel

Máte rentgenový přístroj a potřebujete odborně způsobilou osobu ke zkouškám a dohledu nad radiační ochranou? Karel Zeman provádí revizní činnost nejen v Jihočeském kraji, ale po celé ČR.

0 (0 hodnocení)

+420 603 507 953

Main

Popis činnosti

Provádím všechny zkoušky a servis potřebný pro používání zdrojů ionizujícího záření (ZIZ) pro diagnostické účely v medicíně.

Dále vykonávám veškeré činnosti dohlížející osoby stanovené v programech zabezpečování jakosti, které jsou pro jednotlivá pracoviště schváleny Státním úřadem pro jadernou bezpečnost (SÚJB).

Postarám se o vypracování dokumentace povolení RTG pro Státní úřad pro jadernou bezpečnost a soustavný dohled nad radiační ochranou. Při zkouškách a servisu dvou a více zařízení si lze domluvit individuální cenu.

Radiační ochrana pro pracoviště radiologické, stomatologické, veterinární a nukleární medicíny. Vykonávám činnost dohlížející osoby v programech zabezpečování jakosti, které jsou pro jednotlivá pracoviště schváleny Státním úřadem pro jadernou bezpečnost (SÚJB).

Svěřte mi dohled nad Vašimi zdroji ionizujícího záření.

Těším se na budoucí spolupráci! _

Produkty

intraorální zubní RTG zařízení skiagrafická a skiaskopická RT počítačová tomografie radiodiagnostika RTG panoramat. zubní RTG zařízení digitální subtrakční angiograf veterinární RTG zařízení stomatologie veterinární radiodiagnostika

Služby

přejímací zkoušky zkoušky dlouhodobé stability zkoušky provozní stálosti pravidelné kontroly RTG vystavení protokolů zkoušky rentgenových zařízení konzultace poradenství a servis

Kontakty

Telefony

+420 603 507 953 Main

Emaily

zeman.karel1@seznam.cz

Odkazy

http://www.zkouskyrentgenu.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu