Ověřená firma

Zeman Karel

0 (0 hodnocení)

+420 603 507 953

Akční nabídka

Popis činnosti

Provádím všechny zkoušky a servis potřebný pro používání zdrojů ionizujícího záření (ZIZ) pro diagnostické účely v medicíně.

Dále vykonávám veškeré činnosti dohlížející osoby stanovené v programech zabezpečování jakosti, které jsou pro jednotlivá pracoviště schváleny Státním úřadem pro jadernou bezpečnost (SÚJB).

Postarám se o vypracování dokumentace povolení RTG pro Státní úřad pro jadernou bezpečnost a soustavný dohled nad radiační ochranou. Při zkouškách a servisu dvou a více zařízení si lze domluvit individuální cenu.

Radiační ochrana pro pracoviště radiologické, stomatologické, veterinární a nukleární medicíny. Vykonávám činnost dohlížející osoby v programech zabezpečování jakosti, které jsou pro jednotlivá pracoviště schváleny Státním úřadem pro jadernou bezpečnost (SÚJB).

Produkty

intraorální zubní RTG zařízení skiagrafická a skiaskopická RT počítačová tomografie radiodiagnostika RTG panoramat. zubní RTG zařízení digitální subtrakční angiograf veterinární RTG zařízení stomatologie veterinární radiodiagnostika

Služby

přejímací zkoušky zkoušky dlouhodobé stability zkoušky provozní stálosti pravidelné kontroly RTG vystavení protokolů zkoušky rentgenových zařízení konzultace poradenství a servis

Kontakty

Telefony

+420 603 507 953 hlavní telefon

Emaily

zeman.karel1@seznam.cz

Odkazy

www.zkouskyrentgenu.cz website

Kontakty

Klíčová slova

RTG radiodiagnostika veterinární RTG zařízení zubní RTG počítačová tomografie

Kategorie

Radiodiagnostika, nukleární medicína

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu