Ověřená firma

LEOSKI - servis lyží Plzeň

Servis lyží, běžek a snowboardů v Plzni a okolí.

0 (0 hodnocení)

+420 732 228 274

Popis činnosti

Díky naší firmě si budete moct užít zimních radovánek naplno. Nabízíme servis a tvarování lyžařských bot a servis lyží, dále také okrajově prodej lyží, vázání, lyžařské obuvi a dalšího příslušenství.

Máme nově u nás plný automat osvědčené značky Reichmann. To znamená skluznice a hrany v jedné operaci na jedno upnutí. Tím pádem naše vyhlášené kvalita bude na ještě vyšší úrovni. Poskytujeme kompletní servis sjezdových lyží, běžeckých lyží a snowboardů.

Se stroji souvisí i lhůty prací. Vždycky bude dohoda a pokud to půjde, tak na počkání nebo do druhého dne. To vše bez objednání, stresu, příplatků a s parkováním v místě a v kvalitě Leoski.

V rámci prodeje jsme malinko zmenšili obchod ale nadále zůstávají tvarovatelné boty Fischer Vacuum Fit, top modely sportovních lyží Elan a Fischer a přilby Casco. Najdete u nás také pánské "hadříky" Fischer, nějaké hole, doplňky a vosky.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Tvarovatelné boty Fischer Vacuum Fit Top modely sportovních lyží Elan a Fischer Přilby Casco Pánské oděvy Fischer Hole a doplňky

Služby

SKI servis Tvarování lyžařských bot SKI prodej

Značky

Fischer Vacuum Fit Fischer Elan Casco Reichmann

Kontakty

Telefony

+420 732 228 274 hlavní telefon

Emaily

leoski@leoski.cz

Odkazy

www.leoski.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu