+420 323 666 129

Prodej nových vozů Škoda Beno Říčany

Popis činnosti

Autorizovaný prodejce vozidel Škoda nabízí rozšířené servisní služby, neboť jsme držitelem certifikátu Specialista oprav po nehodách. Dále nabízíme lakýrnické služby, autopůjčovnu a odtahovou službu. Prodej nových a ojetých vozů, náhradních dílů, autodoplňků. Předváděcí jízdy, pojištění, financování a leasing, příprava pro STK, ruční mytí a čerpací stanici Shell. Provozovna slouží i jako výjední místo pro Škoda E-shop.

Dále nabízíme autopůjčovnu a lakýrnické služby. Prioritou je pro nás především kvalita poskytovaných služeb a individuální přístup k zákazníkovi. S námi dojedete dál.

Nabízíme záruční a pozáruční prohlídky Vašeho vozu. V našem skladu máme dostatek nových vozů. V případě, že si nevyberete, vůbec to nevadí. Přivezeme Vám vůz z centrálního skladu ŠKODY Auto. Provozovna slouží i jako výdejní místo pro ŠKODA e-shop.

Možnost odkupu předváděcích vozů s cenovým zvýhodněním. Nabízíme odtahovou službu a servis mobil nonstop na tel. 723 850 333.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Nové vozy Škoda Říčany Ojeté vozy Říčany Předváděcí vozy Říčany

Služby

Prodej nových vozů Škoda Autopůjčovna Beno Říčany Testovací jízdy Škoda Autoservis Škoda Říčany Autopojištění Škoda Říčany Leasing na auto Škoda Říčany Lakýrnické služby Říčany Odtahová služba Říčany Výdejna Škoda E-shopu Příprava na STK Prodej náhradních dílů

Značky

Škoda Citigo Říčany Škoda Fabia Říčany Škoda Octavia Říčany Škoda Rapid Říčany Škoda Kodiaq Říčany Škoda Superb Říčany Škoda Karoq Říčany

Certifikáty

Specialista oprav po nehodách Ekologický certifikát - Zelená Pečeť ISO 9001 , ISO 14001 , ISO 50001

Speciality

ŠKODA Pojištění ŠKODA Bez starostí ŠKODA Financial Services ŠKODA Handy ŠKODA Connect

Jazyky

slovenština, angličtina

Kontakty

Telefony

+420 323 666 129 Prodej nových vozů Škoda Beno Říčany
+420 323 666 129 Prodej ojetých vozů Škoda Beno Říčany
+420 725 029 899 Autoservis Škoda Beno Říčany

Emaily

beno@benoricany.cz

Odkazy

www.benoricany.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu