Ověřená firma

OpavaNet a.s.

0 (0 hodnocení)

+420 553 821 111

Akční nabídka

Popis činnosti

Hledáte vysokorychlostní připojení k internetu v Opavě a okolí? Neváhejte a kontaktujte nás. Naším cílem je zajistit uživatelům našich služeb nejen elektronickou komunikaci, ale také řešit jejich zabezpečení, web prezentaci, ochranu i výstavbu zákaznických sítí a komunikačních řešení. Jsme poskytovatelem služeb elektronických komunikací: INTERNET, HLAS, TELEVIZE (HD), DATA, VIDEOPŮJČOVNA. Poskytujeme služby v regionech Opava, Bruntál, Horní Benešov, Nový Jičín, Ostrava, Krnov, Hlučín a Kravaře. Snažíme se poskytnout zákazníkům maximální užitek ze služeb internet - telefon - televize a nabízet jen garantované, kvalitní služby.

Strategickým cílem společnosti je udržení pozice regionálního komunikačního operátora s vlastní komunikační strukturou s globální nabídkou hlas - data - internet - TV - VoD.

Služby

připojení k internetu televize televize HD videopůjčovna

Kontakty

Telefony

+420 553 821 111 hlavní telefon

Emaily

info@opavanet.cz

Odkazy

www.opavanet.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16:30
Út 8 - 16:30 Dnes
St 8 - 16:30
Čt 8 - 16:30
8 - 16:30

Klíčová slova

připojení na internet internet Opava poskytovatel internetu televize+internet Opava internetové připojení Opava Internet Opava Internet připojení Internet Bruntál videopůjčovna Opava net televize Opava rychlý internet připojení k internetu Opava

Kategorie

Internet - připojení

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu