Ověřená firma

Spojovací materiál – Lindovský David

Od kusu až po plnou dodávku. Ne více, ne méně. Dodáme přesně tolik, kolik potřebujete.

0 (0 hodnocení)

+420 608 612 555

Popis činnosti

Naše společnost působí na trhu od roku 1994 a je jedním z prvních distributoru spojovacího materiálu v České republice. Prodej je realizován velkoobchodní a maloobchodní formou.

Svými službami pokrýváme potřeby nejen velkých strojírenských a stavebních firem v rámci celé České republiky, ale také vycházíme vstříc drobnému řemeslníkovi a domácímu kutilovi.

Standardní spojovací materiál všech dostupných provedení tvoří základ naší nabídky, která je doplněná o hutní druhovýrobky (hřebíky), kotevní techniku a nástroje (vrtáky). Skladem máme 9 600 položek standardního materiálu. Spojovací materiál je převážně nakupován a prodáván dle norem DIN, podle kterých se v současné době z převážné většiny řídí trh v České republice.

Veškeré naše spojovací prvky jsou nakupované od renomovaných evropských a asijských výrobců tak, abychom vždy mohli garantovat požadovanou kvalitu.

Produktová nabídka je neustále rozšiřovaná o nové spojovací prvky a rozměrové řady tak, abychom mohli vyjít vstříc vzrůstajícím nárokům odběratelů a uspět v silně konkurenčním prostředí na trhu.

Důraz klademe na poctivý přístup k zákazníkovi, na environmentální politiku, zákonné předpisy a etické normy.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Spojovací materiál Vruty Šrouby Závitové tyče Matice Podložky Šrouby do plechu a železa Nýty Kotevní technika Nábytkářský program Ostatní program

Služby

Prodej

Kontakty

Telefony

+420 608 612 555 hlavní telefon
+420 556 410 490 Tel.
+420 556 410 490 Fax

Emaily

lindovsky@metallindovsky.cz

Odkazy

www.metallindovsky.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu