INFIGUR - STUDIO PRO ŠTÍHLÉ A ZDRAVÉ TĚLO

0 (0 hodnocení)

+420 777 882 160

Popis činnosti

Studio Infigur České Budějovice

specialista na tělové ošetření

• Trápí Vás kila navíc?
• Bojujete s celulitidou?
• Chcete zpevnit pokožku, vytvarovat postavu, zlepšit fyzickou kondici?

VYBERTE SI OŠETŘENÍ Z NAŠÍ PESTRÉ NABÍDKY:
- Získáte radost ze své štíhlejší postavy, budete zdravější a spokojenější ve svém životě.
- U nás najdete ošetření, díky nimž se vyhnete zdravotním komplikacím, které přináší nadváha a budete svěží až do pozdního věku.
- Zjistíte, jak je příjemné o sebe pečovat a zároveň najít spokojenost z vašeho ploššího bříška bez faldíků, ze štíhlých a hladkých nohou bez celulitidy a z omlazené a zpevněné pokožky.
- Najdete příjemné prostředí, ve kterém se Vám bude dobře relaxovat, a navíc ušetříte čas, protože přístroje za Vás pracují intenzivněji a rychleji, než byste sama zvládla.

Rádi vás uvítáme v ulici Riegrova v Českých Budějovicích.

Speciální nabídka:
Mikrojehličkování pomocí Mesopenu - 60 minut včetně séra z kyseliny hyaluronové. Kombinací této mikro jehličkové terapie a účinných látek, které jsou vpravovány do střední vrstvy kůže, dochází k regeneraci, rozjasnění, vypnutí a omlazení pleti. Více informací viz dokumenty ke stažení.

Služby

Kryolipolýza-liposukce zmražením CORPO 02 - počítačem řízené stimulace BODYTER - elektrostimulace s infračerveným teplem LYMFOVEN - přístrojová lymfodrenáž EIR CAPSULE - zeštíhlující a omlazující procedura ROLLETIC - akupresurní masáž Infrasauna Kosmetická mezoterapie - aplikace kyseliny hyaluronové Lono-care – inhalace ionizovaného vzduchu Masážní křeslo s diagnostickým systémem

Kontakty

Telefony

+420 777 882 160 hlavní telefon

Emaily

patkova@infigur.cz

Odkazy

www.infigur.cz

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu