Popis činnosti

Q-SERVICE je síť profesionálních autoservisů působících v České republice a dalších zemích Evropy. Naším posláním je být přímou konkurencí autorizovaným servisům výrobců vozidel. Zákazníkům zaručujeme odbornou údržbu a opravy jejich automobilů, které náš odborně kvalifikovaný personál provádí pomocí nejmodernějšího servisního vybavení a za použití kvalitních náhradních dílů. Výsledná cena opravy je předem stanovena a vždy vychází z časových norem, které pro servisní úkony stanovují výrobci vozidel. Zákazník tak má jistotu, že zaplatí přesnou a odpovídající cenu.
Jelikož je pro nás ochrana soukromí důležitá, jsou všechny naše aktivity v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR).

Q-SERVICE TRUCK
je mezinárodní sít nezávislých servisů, které se zabývají opravami nákladních vozidel, návěsů, přívěsů a autobusů a byla založena v roce 1999 v Polsku.
Tato servisní sít se zaměřuje hlavně na opravy vozidel evropských značek jako jsou RENAULT, IVECO, VOLVO, SCANIA, DAF, MERCEDES, MAN.
V současné době koncept Q-SERVICE TRUCK zastřešuje servisní partnery v Polsku, České republice, Rumunsku, Litvě. V roce 2016 se plánujeme rozšíření v dalších zemích, a to na Slovensku, Bulharsku, Madarsku, Chorvatsku a Lotyšsku. V následujícím roce očekáváme působnost až ve 12 evropských zemích.
Cílem servisního konceptu je uspokojit nejnáročnější zákazníky prostřednictvím profesionálních služeb, vysokých technických znalostí, prostřednictvím kvalitní servisní techniky a za využití originálních i alternativních náhradních dílů.

Testy kvality
Abychom zajistili v celé síti trvalé dosahování vysoké kvality služeb, provádíme v našich autoservisech pravidelné testy úrovně služeb a kontroly dodržování standardů. Testy probíhají formou tzv. „mystery shopper“.

Odbornost
Systémem pravidelných školení je v síti Q-SERVICE zabezpečena vysoká odborná úroveň a technické znalosti personálu. Průběžně vzdělávaní pracovníci tak disponují nejen certifikáty odborné způsobilosti, ale i potřebnými zkušenostmi k tomu, aby služby byly poskytovány na maximální profesionální úrovni.

O záruku nepřijdete
Automobiloví výrobci a importéři nesmí odmítnout přijetí reklamace na vadu ani nijak omezit záruku na vozidlo, pokud jeho majitel pro pravidelnou údržbu a garanční servis využívá služeb nezávislého opravce. Výrobci také nesmí podmiňovat platnost záruky opravami nebo servisem ve své vlastní autorizované síti.
Majitel vozidla má podle platné Evropské legislativy, tzv. „blokové výjimky“ právo používat jakoukoliv opravnu pro nezáruční opravy, a to také v průběhu zákonné záruční doby nebo prodloužené záruční doby. Výrobci jsou navíc povinni poskytovat technické informace o daném typu vozidla také nezávislým opravcům (autoservisům).

Produkty

Tlumiče Brzdy Ložiska kol Díly řízení a zavěšení Spojky Poloosy a homokinetické klouby Filtry Těsnění motoru / motorové díly Kladky Řemeny Vodní pumpy Chladiče Výfuky Zrcátka / světla / okna / žárovky Svíčky Autobaterie Startéry a alternátory Díly zapalování Oleje Nemrznoucí směsi Autochemie Náhradní díly Náhradní díly a autodoplňky Pneumatiky Autoservis Zabezpečení vozu Pojistné události Náhradní vozy Autoskla Tažné zařízení Defendlock Klimatizace Příslušenství Sportovní podvozky

Služby

Opravy motorových vozidel Opravy zemědělské techniky Zámečnické a svářečské práce Výroba hydraulických hadic Opravy nákladních automobilů, vysokozdvižných vozíků Opravy traktorů Zemědělské techniky zámečnické soustružnické prodej náhradních dílů Zámečnické a soustružnické práce Prodej náhradních dílů mechanické opravy na podvozku vozidla seřizování a opravy motorů a převodových ústrojí opravy pérování kontroly a opravy brzdových systémů opravy bubnových a kotoučových brzd kontroly a opravy rozvodů vzduchu diagnostika a opravy systémů ABS a EBS opravy uložení náprav, výměny silentbloků opravy vzduchového pérování, kontroly a výměny tlumičů pérování opravy dřevěných i kovových podlah pneuservis lákýrnické a klempířské práce elektroinstalace vozidel a přípojných vozidel výměna provozních kapalin výměna provozních kapalin montáž autodoplňků prodej náhradních dílů a autodoplňků asistenční služba vvyřízení pojistných událostí prodej pneu mechanické opravy údržba a prohlídky dle servisního plánu vozidla opravy autoelektriky servis klimatizací měření emisí diagnostika sériová (OBD,EOBD) diagnostika systémů (osciloskop) zajištění měření emisí příprava a zajištění STK karosářské opravy (s rovnacím rámem) karosářské opravy (drobné bez rovnacího rámu) karosářské opravy metodou PDR (vyrovnání promáčklin bez oprav laku) lakování v lakovacím boxu lakýrnické práce (drobné) diagnostika podvozku (geometrie) diagnostika brzd (válcová/plošinová zkušebna) diagnostika tlumičů (shocktester/ měřicí přístroj- zkušebna) výměny autoskel - autosklo servis montáž zabezpečení vozidel kódování autoskel VINPRINT tuning, chiptuning mytí vozu a interiéru montáž autodoplňků montáž a servis nezávislých topení montáž LPG montáž CNG servis off-road vozidel repasování automobilových dílů odtahová služba zapůjčení náhradního vozidla vyzvednutí a přistavení vozu (pick-up service) vyřízení pojistných událostí půjčovna automobilů autobazar přijímané platební karty (VISA, Master Card, Maestro,….) smluvní partner pojišťovny (ČP, Kooperativa, Allianz, Uniqua,….) prodej služeb na splátky (CETELEM, Home Credit, Essox, Provident,…) zajišťuje Q-SERVICE ASSISTANCE sezónní akce a prohlídky vozidel věrnostní motivační program pro zákazníky fleetový program pro firemní zákazníky

Značky

SACHS TRW Automotive Brembo Textar Magneti Marelli Robert Bosch GmbH SKF Group BTA FAG LEMFÖRDER Moog YAMATO KNECHT Sofima KS Motor Servis Castrol Shell Motul Ruville DELPHI VALEO Ate FERODO COMMA BOSAL SPIDAN OSRAM FILTRON GOETZE DENSO Elring PIERBURG EXEDY PHILIPS ŠKODA

Členství v profesních spolcích

Q-SERVICE Inter Cars Group

Jazyky

Čeština Angličtina

Kontakty

Telefony

+420 721 118 829 Main
+420 461 747 115 Alt
+420 721 118 829 Mobile

Emaily

agrodilna@seznam.cz

Odkazy

http://agrodilna-oldris.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6 - 12 12:30 - 14:30 Dnes
Út 6 - 12 12:30 - 14:30
St 6 - 12 12:30 - 14:30
Čt 6 - 12 12:30 - 14:30
6 - 12 12:30 - 14:30

Klíčová slova

pneuservis hydraulické hadice STK zemědělská technika zámečnické práce prodej pneu opravy motorových vozidel mechanické opravy údržba a prohlídky dle servisního plánu vozidla opravy autoelektriky servis klimatizací měření emisí diagnostika sériová (OBD,EOBD) diagnostika systémů (osciloskop) zajištění měření emisí příprava a zajištění STK karosářské opravy (s rovnacím rámem) karosářské opravy (drobné bez rovnacího rámu) karosářské opravy metodou PDR (vyrovnání promáčklin bez oprav laku) lakování v lakovacím boxu lakýrnické práce (drobné) diagnostika podvozku (geometrie) diagnostika brzd (válcová/plošinová zkušebna) diagnostika tlumičů (shocktester/ měřicí přístroj- zkušebna) výměny autoskel - autosklo servis montáž zabezpečení vozidel kódování autoskel VINPRINT tuning, chiptuning mytí vozu a interiéru montáž autodoplňků montáž a servis nezávislých topení montáž LPG montáž CNG servis off-road vozidel repasování automobilových dílů prodej náhradních dílů a autodoplňků odtahová služba asistenční služba zapůjčení náhradního vozidla vyzvednutí a přistavení vozu (pick-up service) vyřízení pojistných událostí půjčovna automobilů autobazar přijímané platební karty (VISA, Master Card, Maestro,….) smluvní partner pojišťovny (ČP, Kooperativa, Allianz, Uniqua,….) prodej služeb na splátky (CETELEM, Home Credit, Essox, Provident,…) zajišťuje Q-SERVICE ASSISTANCE sezónní akce a prohlídky vozidel věrnostní a motivační program fleetový program pro firemní zákazníky

Kategorie

Autoservis, opravy silničních vozidel Automobilová diagnostika Automobily - klempíři Automobily - lakování Automobily - měření emisí Automobily - kosmetika, autochemie Automobily - náhradní díly Automobily - příslušenství a doplňky Automobily - služby Odtahová služba

Platební metody

  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD
  • VISA

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu