Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860

Gymnázium patří již po několik desetiletí mezi významné střední školy nejen v táborském, ale i v celém jihočeském regionu.

0 (0 hodnocení)

+420 381 252 142

Main

Popis činnosti

Naše gymnázium poskytuje kvalitní všeobecné vzdělání ukončené maturitní zkouškou. Vyznačujeme se unikátním a vyváženým propojením základních metod českého a francouzského školství. Nabízíme svým žákům pestrou škálou možností při volbě studia cizích jazyků.

S možností studia cizích jazyků také do značné míry souvisejí i mezinárodní kontakty Gymnázia Pierra de Coubertina. Desetidenní výměnné studijní pobyty bilingvních tříd tvoří jakousi neformální součást osnov, a tak se česko-francouzská sekce naší školy může za dobu své více nežli desetileté existence pochlubit pěknou řádkou svých zahraničních partnerů z nejrůznějších koutů Francie.

Obecně je tedy zřejmé, že naše škola nabízí svým žákům pestrou škálu možností při volbě studia cizích jazyků - naši žáci tradičně upřednostňují anglický jazyk, dlouhodobě zřejmá je i tendence věnovat se němčině, v poslední době sílí zájem o španělštinu a francouzštinu. V nepovinné formě se na škole vyučuje i ruština, objevili se dostatečný počet zájemců, nezapomíná vedení školy ani na základ všech světových jazyků - latinu.

Pořádáme výměnné zájezdy pro žáky, máme četné partnerské kontakty se zahraničními školami (Francie, SRN, Rakousko, Itálie, Belgie).

Obory vzdělání:

- čtyřleté studium pro žáky 9. tříd ZŠ
- šestileté studium s výukou vybraných předmětů ve francouzském jazyce pro žáky 7. tříd ZŠ
- osmileté studium pro žáky 5. tříd ZŠ

Pro bližší informace navštivte naše webové stránky. _

Služby

gymnázium střední škola výměnné zájezdy výuka jazyků přípravné kurzy pro uchazeče o studium

Kontakty

Telefony

+420 381 252 142 Main
+420 724 310 674 Mobile

Emaily

skola@gymta.cz

Odkazy

www.gymta.cz website

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu