Popis činnosti

V roce 1998 byla založena obchodní společnost HARTMAN CZ s.r.o. se sídlem v Ústí nad Orlicí, Polní 1342.

Předmětem naší činnosti je pokládka podlahových krytin, výroba nábytku, obchodní a zprostředkovatelská činnost. Zabýváme se především správou a údržbou nemovitostí, výrobou a rozvodem tepelné energie.

Specialitou naší společnosti je prořezávání průmyslových koberců a jejich vzájemná montáž v různých barevných odstínech. Vznikají tak rozmanité obrazce, které zajišťují efektivní vzhled.

Jako atypickou pokládku je možné specifikovat aplikace dekorativních PVC do prostor koupelnových jader, dveří apod. Praktická a působivá jsou loga firem v čistících zónách, kobercích firemních prostor, nástěnek apod.

Společnost Hartman CZ s. r. o. je držitelem Koncesní listiny pro výrobu a rozvod tepla malé kotelny a také držitelem licence č. 31 02 02 344 pro výrobu tepla a licence č. 32 02 02 346 pro rozvod tepla pro velké zdroje tepla udílené Energetickým regulačním úřadem.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Podlahové krytiny Plovoucí podlahy - dřevěné, laminátové lepené, zámkové Koberce - bytové a průmyslové Nábytek Kancelářský nábytek Bytový a dětský nábytek

Služby

Pokládka podlahových krytin Výroba nábytku Kompletní návrhy interiérů Obchodní činnost Zpotředkovatelská činnost Správa nemovitostí Údržba nemovitostí Výroba tepelné energie Rozvod tepelné energie

Kontakty

Telefony

+420 465 622 138 hlavní telefon
+420 777 622 010 Mobile

Emaily

rene.hartman@hartmancz.cz

Odkazy

www.hartmancz.cz

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

  • Jaroměřice nad Rokytnou
  • Podlahy
0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu