Ověřená firma

Penzion U Sotonů

Nabídka ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích o celkové kapacitě 25 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, TV, Wi-Fi a lednicí. Na každém patře je vybavená kuchyňka. Přímo u Penzionu je velké parkoviště.

0 (0 hodnocení)

+420 737 819 513

Popis činnosti

Jsme rodinný penzion, nacházející se v západočeské obci Chodov (U Sokolova) v části Stará Chodovská, který je tu pro vás již od roku 1994. Vybavení celého penzionu a služby, které poskytujeme jsou nadstandardní vzhledem k nabízeným cenám.

Na pokojích je vlastní sociální zařízení, televize, Wi-Fi, lednice. V každém patře je vybavená kuchyňka. Za objektem je parkoviště určené pro návštěvníky. Je zde také možnost ubytování v apartmánu pro 3 osoby s vlastní kuchyní a koupelnou. Ceny za ubytování se pohybují od295 do400Kč na osobu a při dlouhodobém ubytování možnost výrazné slevy.

V přízemí se nachází společenská místnost s možností čepovaného piva (samoobsluha). Hosté zde také mají možnost sledovat nejen sportovní přenosy na velké televizi, hrát šipky či provozovat jiné společenské aktivity. V restauraci je možnost posezení na venkovní terase.

Možnost využití pro firmy na různé akce, školení s možností množstevní slevy. Blízko penzionu jsou k dispozici tenisové kurty a hřiště pro nohejbal, volejbal a basketbal.

V blízkosti Penzionu se nachází K. Vary (10 km), Sokolov (10 km), hrad Loket (8 km), zámek Kynžvart (40 km), Františkovy Lázně (45 km), Mariánské Lázně (50 km), Cheb (40 km) - hranice s Německem. V zimě možnost výletu do zdejších Krušných hor, do ski areálu na Klínovci.

Cyklisté jsou u nás vítáni, možnost úschovy kol v garáži. Doporučíme i zajímavé cyklistické trasy, popřípadě Vás můžeme na cestách sami doprovázet.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Apartmány Vlastní sociální zařízení Televize Wi-Fi Lednice Vybavená kuchyňka Společenská místnost Pivomat Šipky Parkoviště

Služby

Penzion Dlouhodobé i krátkodobé ubytování Úschovna kol Samoobslužná pípa Ubytování pro firmy

Jazyky

Čeština Angličtina Němčina

Kontakty

Telefony

+420 737 819 513 hlavní telefon
+420 732 627 045 Mobil

Emaily

volokos@seznam.cz

Odkazy

www.penzionusotonu.net
instagram/penzionusotonu

Facebook

Kontakty

Provozní doba penzionu

Po 08 - 21
Út 08 - 21 Dnes
St 08 - 21
Čt 08 - 21
08 - 21
So 08 - 21
Ne 08 - 21

Jiný čas ubytování dle telefon. domluvy

Klíčová slova

penzion ubytování Penzion u Sotonů úschovna kol penzion Chodov ubytování Chodov samoobslužná pípa Chodov ubytování v soukromí Chodov pivomat Chodov pokoje Chodov apartmány Chodov volné pokoje Chodov dlohodobé ubytování Chodov krátkodobé ubytování Chodov dovolená Chodov rodinný penzion ubytování Karlovarský kraj ubytování Sokolov ubytování pro firmy ubytování pro dělníky Pension ubytování Chodov u Sokolova Ubytování u Sokolovská Uhelná nízké ceny k nabízeným službám ochota, příjemné jednání, Dovolená cyklistika Turistika FF Karlovy Vary Motokross Loket Pro firmy příjemné ubytování dobré recenze cyklodovolená útulné pokoje pro firmy útolné pokoje pro vaše zaměstnance příznivá cena za ubytování delší pobyt ,cena dohodou Apartmány klidné ubytování Chodov, Sokolov dlouholetá tradice v ubytování Kvalita a nízké ceny penzion s dlouholetou tradicí tradice WIFI připojení WiFi zdarma parkoviště u penzionu sociální zařízení na pokoji televize na pokoji

Kategorie

Penziony Ubytování v soukromí Dovolená Ubytovny, ubytování Volný čas Hotely

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu