Ověřená firma

Penzion U Sotonů

Nabídka ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích o celkové kapacitě 25 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, TV, Wi-Fi a lednicí. Na každém patře je vybavená kuchyňka. Přímo u Penzionu je velké parkoviště.

0 (0 hodnocení)

+420 737 819 513

Popis činnosti

Jsme rodinný penzion, nacházející se v západočeské obci Chodov (U Sokolova) v části Stará Chodovská, který je tu pro vás již od roku 1994. Vybavení celého penzionu a služby, které poskytujeme jsou nadstandardní vzhledem k nabízeným cenám.

Na pokojích je vlastní sociální zařízení, televize, Wi-Fi, lednice. V každém patře je vybavená kuchyňka. Za objektem je parkoviště určené pro návštěvníky. Je zde také možnost ubytování v apartmánu pro 3 osoby s vlastní kuchyní a koupelnou. Ceny za ubytování se pohybují od295 do400Kč na osobu a při dlouhodobém ubytování možnost výrazné slevy.

V přízemí se nachází společenská místnost s možností čepovaného piva (samoobsluha). Hosté zde také mají možnost sledovat nejen sportovní přenosy na velké televizi, hrát šipky či provozovat jiné společenské aktivity. V restauraci je možnost posezení na venkovní terase.

Možnost využití pro firmy na různé akce, školení s možností množstevní slevy. Blízko penzionu jsou k dispozici tenisové kurty a hřiště pro nohejbal, volejbal a basketbal.

V blízkosti Penzionu se nachází K. Vary (10 km), Sokolov (10 km), hrad Loket (8 km), zámek Kynžvart (40 km), Františkovy Lázně (45 km), Mariánské Lázně (50 km), Cheb (40 km) - hranice s Německem. V zimě možnost výletu do zdejších Krušných hor, do ski areálu na Klínovci.

Cyklisté jsou u nás vítáni, možnost úschovy kol v garáži. Doporučíme i zajímavé cyklistické trasy, popřípadě Vás můžeme na cestách sami doprovázet.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Apartmány Vlastní sociální zařízení Televize Wi-Fi Lednice Vybavená kuchyňka Společenská místnost Pivomat Šipky Parkoviště

Služby

Penzion Dlouhodobé i krátkodobé ubytování Úschovna kol Samoobslužná pípa Ubytování pro firmy

Jazyky

Čeština Angličtina Němčina

Kontakty

Telefony

+420 737 819 513 hlavní telefon
+420 732 627 045 Mobil

Emaily

volokos@seznam.cz

Odkazy

www.penzionusotonu.net
instagram/penzionusotonu

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu