Ověřená firma

Penzion U Sotonů

Nabídka ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích o celkové kapacitě 25 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, TV, Wifi a lednicí. Na každém patře je vybavená kuchyňka. Přímo u Penzionu je velké parkoviště.

0 (0 hodnocení)

+420 737 819 513

Popis činnosti

Penzion a restaurace U Sotonů se nachází v západočeské obci Chodov. V restauraci je možnost posezení na venkovní terase. Pro návštěvníky penzionu i restaurace je k dispozici parkoviště za areálem zdarma. Každý z pokojů v penzionu je vybaven vlastním sociálním zařízením a televizí, v celém objektu je připojení na Wi-fi zdarma. Ceny za ubytování se pohybují od 250 do 350 Kč na osobu a při dlouhodobém ubytování možnost výrazné slevy. Možnost využití pro firmy na různé akce, školení s možností množstevní slevy. Blízko penzionu jsou k dispozici tenisové kurty a hřiště pro nohejbal, volejbal a basketbal. V blízkosti Penzionu se nachází K. Vary (10km), Sokolov (10km), hrad Loket (8 km), zámek Kynžvart (40km), Františkovy Lázně (45km), Mariánské Lázně (50km), Cheb (40km) - hranice s Německem. V zimě možnost výletu do zdejších Krušných hor, do SKI areálu na Klínovci. Cyklisté jsou u nás vítáni, možnost úschovy kol v garáži. Doporučíme i zajímavé cyklistické trasy, popřípadě Vás můžeme na cestách sami doprovázet.

Služby

penzion restaurace úschovna kol samoobslužná pípa ubytování pivomat

Jazyky

Čeština Angličtina Němčina

Kontakty

Telefony

+420 737 819 513 hlavní telefon
+420 732 627 045 Alt

Emaily

volokos@seznam.cz

Odkazy

www.penzionusotonu.com website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Klíčová slova

Penzion u Sotonů penzion Chodov ubytování Chodov restaurace Chodov penzion ubytování restaurace samoobslužná pípa Chodov ubytování v soukromí Chodov úschovna kol pivomat Chodov pokoje Chodov

Kategorie

Penziony Restaurace Ubytování v soukromí

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu