Ověřená firma

INTERKLIMA spol. s r. o.

Projekce, montáž vzduchotechniky a klimatizace na území celé České republiky.

0 (0 hodnocení)

+420 466 825 034

Popis činnosti

Svým zákazníkům nabízíme kompletní služby v oboru vzduchotechniky, klimatizace, chlazení a větrání. Jedná se o komplexní dodávky klimatizačních systémů jak pro chlazení technologických zařízení, tak pro úpravu vzduchu v provozech a na pracovištích.

Své služby nabízíme soukromníkům a firmám v projektové, poradenské a dodavatelské činnosti v oblasti technického zařízení budov.

Zajišťujeme dodávky a instalace veškerých navazujících částí a profesí, jako jsou měřicí a regulační systémy, elektro rozvody, sanitární technika a drobné stavební úpravy. Svými kapacitami jsme schopni zajistit smluvní záruční a pozáruční servis na veškerá zařízení vzduchotechniky, chlazení, klimatizaci, elektro a MaR.

Specializujeme se na zpracování projektové dokumentace a dodávky veškerého technického zařízení budov, PSV a technologií. Pro tyto práce vlastníme kompletní technické vybavení, tj. nákladní a dodávkové automobily, autogenní soupravy, elektrosvářečky, závitořezy, pily, ohýbačky, bourací kladiva, vrtačky atd.

Největší objem prací firma realizuje ve vzduchotechnice, chlazení a klimatizaci. Služby poskytujeme na celém území České republiky.

Máme bohaté zkušenosti s dodávkami a realizací kompletních klimatizačních systémů pro provozy a pracoviště ve zdravotnictví, obchodu, řídicích a navigačních centrech, radiokomunikacích, výrobních halách, ale i obytných domech a bytech.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Vzduchotechnika Vzduchotechnické prvky a potrubí Klimatizace Chlazení Větrání Měřicí a regulační systémy Elektro rozvody Sanitární technika

Služby

Výroba a prodej Dodávka a montáž Záruční a pozáruční servis Zpracování projektové dokumentace Poradenství Drobné stavební úpravy

Kontakty

Telefony

+420 466 825 034 hlavní telefon

Emaily

interklima@interklima.cz

Odkazy

www.interklima.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu