Popis činnosti

Best Western Premier Hotel International Brno je luxusní čtyřhvězdičkový hotel, situovaný v historické části města Brna, pod hradem Špilberkem. Unikátní historické památky, ale i moderní design. Ať už cestujete služebně nebo soukromě, my Vám nabízíme velmi stylové a příjemné ubytování, kde se budete cítit lépe než doma.

Hostům nabízíme konferenční služby, gastronomické speciality, možnost parkování před hotelem na hlídaném parkovišti a v podzemních garážích a využití moderního fitness centra. Hotel se nachází v samém centru města Brna, dostupné všemi dopravními prostředky. Dostupný pro všechny, kteří chtějí nakupovat, navštívit památky nebo jen ochutnat českou kuchyni. Ihned naproti hotelu stojí dominanta města hrad Špilberk s parkem okolo, který vybízí k romantické procházce, anebo je také vyhledávaný rekreačními běžci.

V našich restauracích a barech nabízíme svěží zážitkovou gastronomii a exkluzivní výběr vín domácí i zahraniční provenience. Tradiční české a moravské menu, pochoutky mezinárodní kuchyně a jedinečná cukrárna.

Komfortní ubytování, nadstandardní služby a osobní přístup - atributy našeho hotelu, díky kterým se k nám budete rádi vracet. A navíc úžasné gourmetské zážitky.

Pobyt v BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno je ve všech směrech jedinečným zážitkem.

Produkty

Prezidentské apartmá Executive Business apartmá Executive Junior apartmá Apartmá Premier King Business King

Služby

Ubytování Restaurace Uzavřené parkoviště Wi-Fi Catering Konference Wellness Fitness Kavárna Salónek Letní terasa

Kontakty

Telefony

+420 542 122 111 hlavní telefon
+420 542 122 780 Alt

Emaily

sales@hotelinternational.cz

Odkazy

www.hotelinternational.cz website
www.fitnesscentrumbrno.cz menu

Facebook

Hodnocení

Prostředí
100
Lokalita
100
Cena
90
Personál
100
  • 98 od , 24.03.2015 08:50
    Příjemný personál, skvělé služby

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu