Ověřená firma

HASTEX & HASPR s.r.o.

Při nákupu hasicího přístroje nebo při objednávce nad 5 000 Kč. Zdarma první revize při koupi hasicího přístroje.

0 (0 hodnocení)

+420 466 411 346

Ústředna

Popis činnosti

HASTEX & HASPR s.r.o. vyrábí již přes dvacet let hasicí přístroje, hasicí techniku a zabezpečuje k nim příslušenství a kompletní servis včetně povinných revizí.

Naleznete zde široký sortiment hasicích přístrojů naší výroby, ale i další prostředky protipožární ochrany. Provádíme i kompletní servis a revize.

Za dobu existence firmy jsme po celé ČR vybudovali bohatou síť servisních středisek, které v pravidelných intervalech zajišťují jak kontroly, tak i údržbu naší produkce, a to v rámci platné legislativy.

V neposlední řadě nabízíme kromě výrobní a servisní činnosti i ostatní služby a výrobky z oblasti požární ochrany a koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na stavbách.

Zabezpečujeme a vybavujeme hasičské záchranné sbory, provádíme požární zajištění budov a poskytujeme školící a poradenskou činnost v dané oblasti. Naše společnost je nositelem Certifikátu ISO 9001.

V současné době jsme nejen velkým dodavatelem nejvýznamnějších podniků a institucí v ČR, ale vzhledem k ucelené nabídce jsme schopni vyhovět i požadavkům našich drobných zákazníků.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Hasicí přístroje Hydranty Požární hadice Požární hlásiče Detektory CO Hasičáky Bezpečnostní tabulky Protipožární ucpávky Ocelové lahve a ventily Sorbční látky Protipožární dveře Pěnidla Vybavení pro hasiče a záchranáře

Služby

Koordinace staveb Požární ochrana Servis a revize Výroba trubek

Členství v profesních spolcích

Profesní komora požární ochrany Sdružení výrobců hasicích přístrojů

Certifikáty

ISO 9001

Kontakty

Telefony

+420 466 411 346 Ústředna
+420 466 400 822 Odbyt

Emaily

info@hastex.cz
odbyt@hastex.cz
shop@hastex.cz

Odkazy

www.hastex.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu