Ověřená firma

Wellness Hotel Gendorf***

Přijďte si užít Krkonoš za skvělou cenu! Stylové ubytování ve Vrchlabí. Vířivka, sauna, masáže. Skvělá kuchyň a široký výběr nápojů.

0 (0 hodnocení)

+420 499 429 629

Popis činnosti

Hledáte wellness hotel v Krkonoších? Rádi se o Vás postaráme! Wellness hotel Gendorf*** nabízí příjemné a pohodlné ubytování v centru města Vrchlabí, které je právem nazýváno bránou do nejvyšších českých hor Krkonoš.

Vzhledem ke své výhodné poloze se Vrchlabí stalo centrem cestovního ruchu a ubytovacích služeb ve střední části Krkonoš s rozsáhlými možnostmi kulturního, společenského a sportovního vyžití.

Snadná dostupnost našeho Wellness hotelu Gendorfu, vybavení hotelu, rozmanité služby, rozsáhlé wellness centrum a obchůdky v přilehlém hotelovém komplexu, ale i okolní příroda Krkonoš vytvářejí neomezené možnosti trávení volného času.

Možnost dalšího ubytování můžete také využit v Hotelu U Zvonu na adrese Krkonošská 27, Vrchlabí 543 01.

K parkování můžete využít podzemní hotelové garáže nebo hotelové parkoviště, popř. i přilehlé městské parkoviště ve Vrchlabí.1 pokoj a prostory v přízemí hotelu jsou bezbariérové. Parkování pro autobus zajistíme zdarma.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Služby

ubytování hotelová restaurace wellness centrum firemní akce konferenční prostory parkování u hotelu podzemní garáže Wi-Fi zdarma

Kontakty

Telefony

+420 499 429 629 hlavní telefon
+420 723 876 900 mobilní telefon

Emaily

hotelgendorf@gendorf.cz

Odkazy

www.gendorf.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop Dnes
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

Klíčová slova

hotel ubytování volné pokoje Vrchlabí ubytování Vrchlabí hotel Vrchlabí hotel Krkonoše ubytování Krkonoše hotel Gendorf Gendorf Krkonoše wellnes centrum Vrchlabí wellness centrum Krkonoše wellness hotel Vrchlabí wellness hotel Krkonoše ubytování ve Vrchlabí ubytování v centru Vrchlabí stylová restaurace Vrchlabí restaurace Vrchlabí restaurace Krkonoše

Kategorie

Hotely Relaxační a wellness centra Restaurace Ubytování v soukromí

Platební metody

  • faktura
  • hotově
  • MASTERCARD
  • American Express
  • bankovním převodem
  • VISA

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu