Technické služby VM s.r.o.

Hlášení závad online, díky kterému nás můžete upozornit na případné problémy přímo z pohodlí Vašeho domova.

0 (0 hodnocení)

+420 566 782 607

Popis činnosti

Technické služby VM, s.r.o. zabezpečují provoz technických a komunálních služeb, správu a údržbu veřejných komunikací a údržbu veřejné zeleně. Provozujeme pohřební službu. Zajišťujeme také provoz letního koupaliště a zimního stadionu.

Při výkonu vlastní činnosti spolupracujeme s městem Velké Meziříčí, nicméně své nabídky rozšiřujeme i na občany a podnikatele. Pečlivě dbáme na jakákoliv upozornění ze strany zákazníka a bezproblémovou komunikaci – pro zvýšení Vašeho komfortu jsme proto zavedli hlášení závad online, díky kterému nás můžete upozornit na případné problémy přímo z pohodlí Vašeho domova.

Za cíl si klademe především spokojenost zákazníka po profesionálně odvedené práci, která je pro nás na prvním místě při výkonu každé činnosti. Veškeré zakázky vždy odvádíme důsledně a včas, o což se stará plně kvalifikovaný personál.

Věříme, že díky poctivě odvedené práci na kabátku našeho města jsme schopni Velké Meziříčí nejen zvelebit po estetické stránce, ale také zvýšit životní úroveň obyvatel.

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.

Budeme se těšit na spolupráci!

Služby

Technické služby Místní komunikace Čistota města Vodní hospodářství Odpady Veřejné osvětlení Veřejná zeleň Hřbitovy Sportovní zařízení Zimní stadion Letní koupaliště Pohřební služba Prodej technických plynů Provoz a údržba areálu Karlov

Kontakty

Telefony

+420 566 782 607 hlavní telefon

Emaily

ts@tsvelmez.cz

Odkazy

www.tsvelmez.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu