MUDr. Rusková Dagmar

Praktický a závodní lékař pro dospělé Brno.

0 (0 hodnocení)

+420 545 162 070

Main

Popis činnosti

Hledáte praktického lékaře pro dospělé? Obraťte se na naši ordinaci MUDr. Dagmar Ruskové v Brně. V naší ordinaci poskytujeme standardní léčebně-preventivní péči. Nabízíme léčbu akutních a chronických onemocnění a pravidelné preventivní prohlídky pro dospělé.

Ke standardním službám pacientům patří pravidelné očkování, očkování do zahraničí, uznávání pracovní neschopnosti. Zajišťujeme odborná lékařská a předoperační vyšetření. V rámci závodní preventivní péče provádíme vstupní a výstupní prohlídky pacientů.

Díky modernímu vybavení provádíme odběry krve a moči, EKG vyšetření, CRP diagnostiku a měření krevního cukru přímo v ordinaci. V případě nutnosti navštěvujeme své pacienty v domácnosti.

Služby

Vstupní a výstupní prohlídky do zaměstnání Prevence Očkování Prohlídky pro řidičské, potravinářské a zbrojní průkazy Ambulantní vyšetření a ošetření Žádosti do domova důchodců, ústavů sociální péče, LDN

Kontakty

Telefony

+420 545 162 070 Main

Emaily

zs.ruskova@seznam.cz

Odkazy

http://www.doktorprodospele-brno.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 13
Út 11 - 18
St 7 - 13 Dnes
Čt 7 - 13
7 - 13

7:00 - 8:30 - prevence, odběry, výtěry a předoperační vyšetření. V té době nebudou bráni nemocní pacienti!

Klíčová slova

lékaři Brno doktoři Brno lékař pro dospělé prevence, očkování ordinace lékaře pro dospělé lékař pro dospělé Brno očkování dospělí Brno závodní lékař Brno prohlídky do zaměstnání Brno lékařská péče Brno ordinace lékaře Brno lékařka Brno MUDr. Rusková Brno potvrzení pro ŘP Brno potravinářské průkazy Brno

Kategorie

Praktičtí lékaři pro dospělé Lékaři

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu