KOMS PRAHA, s.r.o.

Společnost KOMS Praha je tradičním dodavatelem průmyslových potrubních systémů. KOMS Praha zajišťuje dodávky, instalace a servis plastových i ocelových potrubních rozvodů všech typů médií.

0 (0 hodnocení)

+420 261 225 826

Main

Popis činnosti

Společnost KOMS PRAHA, s.r.o. je obchodní a montážní organizace zabývající se dodávkami a montáží průmyslových potrubních systémů z plastických hmot. Na českém trhu pracujeme již od roku 1992. Pracujeme s plastovým potrubím do DN 600 a tlaky do 1,6 Mpa. Ve všech rozměrech a materiálech dodáváme plastové armatury s ručním i motorovým pohonem. Naši pracovníci jsou vyškoleni na zpracování plastů dle DVS, ČSN EN 13067 a Doc. EWF 581 a mají certifikace platné v zemích EU.

Nabízíme potrubní systémy na klíč, opravy potrubí, rekonstrukce potrubí, instalace strojů a zařízení pro chemický a potravinářský průmysl, montáže technologických celků.

Kvalita služeb společnosti KOMS PRAHA, s.r.o.

Produkty

topení voda rozvody

Služby

montáže potrubních systémů rekonstrukce a opravy potrubí dodávky armatur

Kontakty

Telefony

+420 261 225 826 Main

Emaily

info@komspraha.cz

Odkazy

http://www.komspraha.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 16
Út 9 - 16 Dnes
St 9 - 16
Čt 9 - 16
9 - 16

Klíčová slova

montáž potrubí plastové potrubí rekonstrukce potrubí opravy potrubí potrubní systémy KOMS Praha potravinářský průmysl potrubní rozvody chemický průmysl vodárenství kovohutě energetika autoprůmysl lisovny plastů

Kategorie

Trubky, potrubí Stavby - technologie budov Potravinářské stroje a zařízení Farmaceutický průmysl: stroje a zařízení Energetika Lisovny

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu