Cukrářství Vyskytná s.r.o.

Oslaďte si život, u nás si každý najde to své!

0 (0 hodnocení)

+420 565 395 222

Kancelář

Popis činnosti

Cukrářství Vyskytná s.r.o. je rodinná firma navazující na tradice zakladatelky paní Anny Rásochové, působící na Vysočině již řadu let.

Náš sladký sortiment naleznete v mnoha cukrárnách na Vysočině a v řadě obchodů a prodejen v Pelhřimově, Jihlavě a okolí. Cukrářské výrobky jsou především tradiční zákusky, svatební dorty, svatební výslužky, výroční a narozeninové dorty, nebo mini zákusky na firemní večírky a oslavy.

Stále větší oblibě se těší vánoční cukroví, nebo koláče na oblastní slavnosti a poutě. Mezi zákusky z Vyskytné si vyberete nejen tradiční kousky, ale i speciality rodinných receptur.

Všechny suroviny jsou pečlivě vybírány a každý nový druh zákusku je pečlivě testován ve spolupráci s technology našich dodavatelů.

Naše nabídka uspokojí i náročné zákazníky. V současné době má cukrářství rozšířený sortiment o balené produkty s delší trvanlivostí, jako jsou máslové sušenky se skořicí, chia semínky, třtinovým cukrem a medem z vlastní včelí farmy a v neposlední řadě čokoládové pecičky.

Pro zájemce pořádáme kurzy pečení dortů, kurzy zdobení dortů,
kurzy výroby tradičního domácího cukroví, kurzy výroby tradičních zákusků a kurzy speciálních technik zdobení.

Neváhejte se na nás obrátit! Zavolejte, nebo se stavte k nám. Domluvíme vše, dle Vašeho přání a potřeb. Pokud si nebudete vědět rady, rádi Vám poradíme.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Zákusky Svatební, narozeninové a dětské dorty Dorty na přání Koláče Cukroví Svatební koláčky a cukroví Výslužkové balíčky Sušenky

Služby

Dorty na objednávku Cukroví na objednávku Maloobchodní prodej Velkoobchodní prodej Dovoz Individuálni domluva kurzy pečení kurz zdobení

Členství v profesních spolcích

Společenstvo cukrářů České republiky kraj Vysočina

Kontakty

Telefony

+420 565 395 222 Kancelář
+420 724 425 901 Mobile - Anna Rásochová - svatby, objednávky, technologie
+420 775 126 540 Ing.David Dušek - jednatel společnosti

Emaily

cukrarstvivyskytna@seznam.cz
obchod@cukrarstvi-vyskytna.cz

Odkazy

www.cukrarstvi-vyskytna.cz
www.cukrarstvi-vyskytna.wz.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu