Ověřená firma

LÉKÁRNA LANCIER s.r.o. - Brno-Bystrc, Lýskova 2

Při nákupu nad 2 000,- doprava ZDARMA.

0 (0 hodnocení)

+420 543 215 252

Popis činnosti

Lékárna základního typu je specializovaná na léky pro osteoporózu. Pobočka Lýskova 2, Bystrc: rozvoz léků zdarma do 5 km, prodej léčebné kosmetiky.


Doplatky na léčiva prodávaná v našich lékárnách, jsou mnohem nižší než umožňují cenové tabulky zdravotních pojišťoven.

Trvale nízké ceny širokého sortimentu - volně prodejných léků, doplňků stravy a dětské výživy. V našem sortimentu nechybí ani volně prodejné léky, sportovní doplňky či speciální výrobky z oblasti dětské výživy. Máme také homeopatika, čaje, zdravotnický materiál a další široké spektrum výrobků. Ceny jsou stanoveny na nejnižší úroveň cen maloobchodních.

Vysoce kvalifikovaný personál. V naší lékárně Vám vždy poradí plně kvalifikovaný, odborně vzdělaný personál. Náš personál se pravidelně vzdělává na odborných seminářích. Nebojte se tedy zeptat! Odborné poradenství.

Máte potíže s dávkováním či správným výběrem léčiv, výživy či doplňků stravy. V rámci našeho odborného poradenství Vám ochotně a zdarma poskytneme pomoc.

Produkty

Léky a léčiva Vitamíny a minerály Doplňky stravy Dermokosmetika Dětská výživa Péče o tělo Čaje a potraviny Homeopatika Veterinární přípravky

Služby

Odborné poradenství Prodej léků, čajů, homeopatik, ortopedických pomůcek, zdravotnického materiálu Rozvoz léků Objednávky léků E-shop

Značky

VICHY BIODERMA LA ROCHE – POSAY DOLIVA

Kontakty

Telefony

+420 543 215 252 hlavní telefon

Emaily

lyskova@lekarnalancier.cz
lancier@centrum.cz

Odkazy

www.lekarnalancier.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu