Ověřená firma

LÉKÁRNA LANCIER s.r.o. - Brno, Hybešova 20

Při nákupu nad 2 000,- doprava ZDARMA.

82 (1 hodnocení)

+420 543 251 547

Popis činnosti

Lékárna Lancier se nachází v centru Brna na Hybešově 20 nedaleko zastávky tramvají číslo 1 a 2. Je umístěna v průchodu domu v těsné blízkosti osteologického centra a má bezbarierový přístup.

Doplatky na léčiva prodávaná v našich lékárnách, jsou mnohem nižší než umožňují cenové tabulky zdravotních pojišťoven.

Trvale nízké ceny širokého sortimentu - volně prodejných léků, doplňků stravy a dětské výživy. V našem sortimentu nechybí ani volně prodejné léky, sportovní doplňky či speciální výrobky z oblasti dětské výživy. Máme také homeopatika, čaje, zdravotnický materiál a další široké spektrum výrobků. Ceny jsou stanoveny na nejnižší úroveň cen maloobchodních.

Vysoce kvalifikovaný personál. V naší lékárně Vám vždy poradí plně kvalifikovaný, odborně vzdělaný personál. Náš personál se pravidelně vzdělává na odborných seminářích. Nebojte se tedy zeptat! Odborné poradenství.

Máte potíže s dávkováním či správným výběrem léčiv, výživy či doplňků stravy. V rámci našeho odborného poradenství Vám ochotně a zdarma poskytneme pomoc.

Specialista na osteoporózu – řídnutí kostí. V rámci našich služeb pacientovi můžete využít přímo specialistu pro osteoporózu, který Vám může doporučit optimální postup při léčbě Vašich obtíží - Hybešova 20.

E-shop naleznete na: htpp://www.lekarnalancier.cz
• můžete u nás vyzvednout léky na elektronický recept (e-recept)

Produkty

Léky a léčiva Vitamíny a minerály Doplňky stravy Dermokosmetika Dětská výživa Péče o tělo Čaje a potraviny Homeopatika Veterinární přípravky

Služby

Odborné poradenství Prodej léků, čajů, homeopatik, ortopedických pomůcek, zdravotnického materiálu Rozvoz léků Objednávky léků E-shop

Značky

VICHY BIODERMA LA ROCHE – POSAY DOLIVA

Kontakty

Telefony

+420 543 251 547 hlavní telefon
+420 777 264 621 Mobile

Emaily

hybesova@lekarnalancier.cz
cejl@lekarnalancier.cz

Odkazy

www.lekarnalancier.cz

Facebook

Hodnocení

Přístup lékárníka
90
Odbornost lékárníka
90
Otevírací doba
60
Cena
90
  • 82 od , 25.01.2017 12:41
    Byla jsem spokojená, široký sortiment.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu