LÉKÁRNA LANCIER s.r.o. - Brno, Hybešova 20

Výhodné ceny léků na osteoporózu.

82 (1 hodnocení)

+420 543 251 547

Popis činnosti

Lékárna Lancier se nachází v centru Brna na Hybešově 20 nedaleko zastávky tramvají číslo 1 a 2. Je umístěna v průchodu domu v těsné blízkosti osteologického centra a má bezbarierový přístup. Výhodné ceny léků na osteoporózu.

Doplatky na léčiva prodávaná v našich lékárnách, jsou mnohem nižší než umožňují cenové tabulky zdravotních pojišťoven.

Trvale nízké ceny širokého sortimentu - volně prodejných léků, doplňků stravy a dětské výživy. V našem sortimentu nechybí ani volně prodejné léky, sportovní doplňky či speciální výrobky z oblasti dětské výživy. Máme také homeopatika, čaje, zdravotnický materiál a další široké spektrum výrobků. Ceny jsou stanoveny na nejnižší úroveň cen maloobchodních.

Vysoce kvalifikovaný personál. V naší lékárně Vám vždy poradí plně kvalifikovaný, odborně vzdělaný personál. Náš personál se pravidelně vzdělává na odborných seminářích. Nebojte se tedy zeptat!

Máte potíže s dávkováním či správným výběrem léčiv, výživy či doplňků stravy. V rámci našeho odborného poradenství Vám ochotně a zdarma poskytneme pomoc.

Specialista na osteoporózu – řídnutí kostí. V rámci našich služeb pacientovi můžete využít přímo specialistu pro osteoporózu, který Vám může doporučit optimální postup při léčbě Vašich obtíží - Hybešova 20.

E-shop naleznete na: htpp://www.lekarnalancier.cz
• můžete u nás vyzvednout léky na elektronický recept (e-recept)

Produkty

Léky a léčiva Vitamíny a minerály Doplňky stravy Dermokosmetika Dětská výživa Péče o tělo Čaje a potraviny Homeopatika Veterinární přípravky Volně prodejné léky Léky na předpis Léky na osteoporózu

Služby

Odborné poradenství Prodej léků, čajů, homeopatik, ortopedických pomůcek, zdravotnického materiálu Rozvoz léků Objednávky léků Výdej na elektronický recept

Značky

VICHY BIODERMA LA ROCHE – POSAY DOLIVA NUXE FYTOFOTNANA

Kontakty

Telefony

+420 543 251 547 hlavní telefon
+420 777 264 621 Mobile

Emaily

hybesova@lekarnalancier.cz

Odkazy

http://www.lekarnalancier.cz

Hodnocení

Přístup lékárníka
90
Odbornost lékárníka
90
Otevírací doba
60
Cena
90
  • 82 od , 25.01.2017 12:41
    Byla jsem spokojená, široký sortiment.

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 18
Út 7 - 18 Dnes
St 7 - 18
Čt 7 - 18
7 - 18

Klíčová slova

Léky na osteoporózu Lékárna Brno Dětská výživa Kosmetické výrobky LA ROCHE – POSAY BIODERMA VICHY Léky na předpis Volně prodejné léky Léky Brno Léčiva Brno Vitamíny Brno Doplňky stravy Brno Dermokosmetika Brno Péče o tělo Brno Homeopatika Brno Veterinární přípravky Brno Lékárna Lancier Brno Ortopedické pomůcky

Kategorie

Lékárny Léčiva, léky Zdravá výživa, doplňky a biopotraviny Kosmetika Dětská výživa Káva a čaj

Platební metody

  • VISA
  • hotově
  • SODEXO
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu