Ověřená firma

Lesní družstvo obcí

Lesní družstvo obcí se sídlem v Přibyslavi je největším lesním družstvem v České republice a patří i mezi lesní družstva nejstarší.

0 (0 hodnocení)

+420 569 484 540

Popis činnosti

Nabízíme služby a práce pro vlastníky lesů, jako jsou např. odborná správa lesů, prodej sazenic, výkup a těžba dřeva, přibližování dřeva, zalesňování, doprava dřeva, poradenství. Nabízíme pronájem rekreační chaty.

Způsoby hospodaření v lese, které Lesní družstvo obcí rozvíjí, jsou plně v souladu s moderními trendy lesního hospodářství. V maximální míře využívá přirozené obnovy kvalitních smrkových a bukových porostů, vnáší meliorační a zpevňující dřeviny do obnovených porostů. Snaží se hospodařit co nejvíce přírodě blízkým způsobem a nepoužívá žádné, přírodu poškozující intenzivní technologie.

Lesní družstvo obcí poskytuje komplexní služby pro soukromé vlastníky lesů, počínaje těžbou a výkupem dřeva přes odstraňování klestu, zalesnění, provádění výchovných zásahů až po odvoz dřeva. Zajišťujeme také prodej sadebního materiálu, chemikálií používaných v lesnictví a další.

Pronajímáme k rekreačním účelům rekreační zařízení v lokalitě Staré Ransko – rybník Řeka. Jedná se o zděnou chatu s 5 lůžky, která je dále vybavena přívodem elektrické energie, pitnou vodou, kompletně zařízenou koupelnou a kuchyní, krytým venkovním posezením. Chata se nachází ve vzdálenosti 50 m od známého rekreačního rybníku Řeka.

Lesní družstvo obcí provozuje myslivost ve vlastní režii ve svých honitbách na výměře téměř 4 300 ha. Hlavním druhem zvěře je zvěř jelení, černá a srnčí. Tyto druhy zde dosahují velmi dobré kvality, což je doloženo medailovými trofejemi, zejména kapitálních jelenů.

Cílem mysliveckého hospodaření je dosáhnout optimálních stavů zvěře, které nebudou působit neúměrné škody, neslučitelné s potřebami lesního hospodářství, avšak ve vysoké kvalitě trofejí a dobré tělesné kondici veškeré chované zvěře.

Vykupujeme dřevo od vlastníků lesů. Cena dřeva je stanovena dle skutečných parametrů dřevní hmoty, nebo dle nezávislé přejímky. Pro optimální zpeněžení dřeva je důležité kontaktovat pracovníky Lesního družstva obcí ještě před zahájením těžby, nebo alespoň před zahájením jeho manipulace.

Služby

výkup dřeva doprava dřeva pronájem rekreační chaty služby v lesnictví péče o zeleň ochrana přírody prodej sadebního materiálu myslivost

Kontakty

Telefony

+420 569 484 540 hlavní telefon
+420 569 484 246 Tel.
+420 605 201 681 GSM

Emaily

sekretariat@ldopribyslav.cz

Odkazy

www.ldopribyslav.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu