+420 383 422 511

Main

Popis činnosti

Společnost Blatenská ryba hospodaří na téměř 1 600 hektarech rybníků, rozkládajících se na Strakonicku, Písecku a Příbramsku. Zdravá a nezatížená krajina Prácheňska, voda přitékající z lesů a písčité břehy rybníků jsou základem pro chov blatenských ryb.

Produkuje kolem 850 t konzumních ryb ročně. Dominuje kapr, jsou však ceněny i další hospodářsky významné ryby - lín, štika, maréna, amur, tolstolobik, candát, sumec, úhoř, okoun a další druhy.

Rekreantům, letním hostům, podnikovým návštěvám, dětem a ostatním zájemcům o sportovní rybolov nabízíme několik možností vyžití.

Středisko služeb vyrábí pro podnikovou potřebu i na prodej osvědčené přepravní bedny na ryby, vyplavovací lodě, pramice, nakladače ryb a další výrobky pro rybáře.

Produkty

Kapr Lín Štika Amur Maréna Tolstolobik Candát Sumec Úhoř a Okoun Chlazené ryby Mražené ryby a Uzené ryby Výrobky pro rybáře Přepravní bedny na ryby Vyplavovací lodě Pramice a Nakladače ryb

Služby

Chov ryb Prodej živých ryb Velkoobchod s chlazeným, mraženým a uzeným zbožím Sportovní rybolov Výroba potřeba pro rybáře Chov kachen Kovovýroba Doprava

Značky

Blatenská ryba spol. s r.o.

Kontakty

Telefony

+420 383 422 511 Main
+420 777 632 190 Mobile

Emaily

blatenska.ryba@blatna.net
info@blatenskaryba.cz

Odkazy

http://www.blatenskaryba.cz website
http://www.blatenskaryba.cz/index.php/kontakt reservation
http://www.blatenskaryba.cz/index.php/produkty menu
http://www.blatenskaryba.cz/index.php/kontakt order

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu