Ověřená firma

Lékárna Borohrádek - LBORO s.r.o.

Vaše zdraví je naší prioritou.

0 (0 hodnocení)

+420 494 381 345

Popis činnosti

Provozujeme e-shop.
V našem e-shopu naleznete prodej léků a zdravotnického materiálu. V našem sortimentu naleznete: léky, kosmetiku, čaje, potravinové doplňky, zdravotnické prostředky, veterinární léčivé přípravky a další.

Informační službu poskytuje v provozní době Mgr. Marie Adámková na tel. čísle 494 381 345.
Tato informační služba slouží rovněž k zajištění shromažďování a předávání informací o podezření na nežádoucí účinky léčivých přípravků dle § 85 odst. 2 písm. d) zákona o léčivech.

Registrací na našem e-shopu ušetříte čas (při opakovaných nákupech nemusíte vyplňovat adresu) a máte možnost prohlížet si své dřívější objednávky a případně je použít znovu.

Pro nakupování v našem internetovém obchodě je nutné, aby Váš prohlížeč podporoval cookies. Zapnutí podpory cookies proveďte v menu prohlížeče. Pro Internet Explorer použijte menu: Nástroje > Možnosti internetu, záložka Obecné či Upřesnit podle verze prohlížeče.

Produkty

dětská kosmetika homeopatika dětská výživa léky multivitamíny, minerály kosmetika kosmetika pro těhotné a kojící čaje potravinové doplňky sportovní výživa zdravotnické prostředky veterinární přípravky testovací proužky, teploměr tlakoměry, tonoměry diety teploměry

Služby

prodej e-shop

Kontakty

Telefony

+420 494 381 345 hlavní telefon

Emaily

lboro@centrum.cz

Odkazy

www.lboro.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu