CHICORY s.r.o.

Sprechen Sie Deutsch? Parlez-vous français? Do you speak English? Ani jeden z jazyků vám není vlastní a potřebujete profesionální překladatelské služby? Naše překladatelská agentura pro vás zajistí profesionální překlady.

0 (0 hodnocení)

+420 540 030 685

Popis činnosti

Potřebujete překladatele či tlumočníka v Brně a okolí? Kontaktuje nás!

Naše překladatelská agentura Chicory s.r.o. poskytuje profesionální překlady, tlumočení a výuku jazyků ve více než 30 jazycích. Naší největší devizou jsou precizní překlady do angličtiny, němčiny, polštiny a ruštiny. Přeložíme nejen obsah, ale i smysl a dodržíme styl tak, aby překlady byly co nejpreciznější.

Provádíme překlady i ve vzájemné kombinaci mezi těmito jazyky. Naprostou samozřejmostí pro nás je, že všechny překlady považujeme za přísně důvěrné. Dohodnutý termín odevzdání práce je prioritou naší agentury.

Specializujeme se na soudní překlady, odborné překlady, právní a technické překlady, a to nejen na překlady ve zmíněných jazycích angličtina a němčina, ale i na překlady v dalších světových jazycích. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni a těšíme se na spolupráci.

Zásadní podmínkou naší práce je dokonalá znalost jak výchozího, tak i cílového jazyka pro překlady.

Produkty

angličtina španělština maďarština finština němčina francouzština rumunština arabština ruština italština švédština chorvatština polština holandština norština

Služby

překlady korektury tlumočení lokalizace grafické zpracování výuka jazyků

Kontakty

Telefony

+420 540 030 685 hlavní telefon

Emaily

info@chicory.cz

Odkazy

www.chicory.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 17
Út 8 - 17 Dnes
St 8 - 17
Čt 8 - 17
8 - 17

Služby mimo provozní dobu lze operativně sjednat po předchozí telefonické domluvě (i o víkendech a svátcích).

Klíčová slova

soudní překlady ověřené překlady odborné překlady překlady angličtina překlady němčina překlady polština překlady italština překlady ruština ověřené překlady Brno odborné překlady Brno tlumočení titulkování překlady úřední překlady překladatelství tlumočník překladatel výuka jazyků překladatelské služby soudní tlumočník angličtina němčina ruština francouzština italština arabština španělština finština holandština maďarština rumunština švédština polština norština chorvatština překlad

Kategorie

Překladatelé a tlumočníci

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu