Ověřená firma

Demonta T, s.r.o.

Postaráme se o Váš kovový odpad, autobaterie apod.

0 (0 hodnocení)

+420 599 502 650

Popis činnosti

Děláte doma pořádek a objevili jste mezi starými věcmi i různé kovové části? Havarovali jste a vaše vozidlo je v nepojízdném stavu? Víte, jak můžete výrazně ulehčit přírodě? Prodejte Váš šrot v jednom z našich středisek!

Zajistíme výkup kovového odpadu, odpadu neželezných kovů, papíru, autobaterií. V Ostravě zajistíme ekologickou likvidaci vozidel.

Naleznete nás ve střediscích v těchto městech: Ostrava-Heřmanice, Český Těšín, Karviná, Petřvald u Karviné, Havířov, Jablunkov Návsí, Dětmarovice, Hořesedly, Louny, Kladno.

Potřebujete se zbavit velkého množství kovového odpadu? Žádný problém! Na předem dohodnuté místo Vám přistavíme náš kontejner. Vše záleží na individuální domluvě, proto nás neváhejte kontaktovat.

Zbavte se efektivně starého kovového šrotu pomocí společnosti Demonta T, s.r.o. Kontaktujte nás a domluvte si odvoz a výkup kovového odpadu. Kromě místa získáte i peníze – výkup železného šrotu pro Vás zajišťujeme za těch nejlepších podmínek.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Kovový odpad Kovy Papír Vozidla Autovraky

Služby

Výkup železa a barevných kovů Výkup a ekologická likvidace vozidel a autovraků Výkup papíru různého druhu Služby podnikům a přistavení kontejnerů Přistavení kontejnerů Odvoz a zpracování odpadu Likvidace odpadu

Certifikáty

EN ISO 9001

Kontakty

Telefony

+420 599 502 650 hlavní telefon
+420 606 630 352 Mobile
+420 599 502 654 Ing. Pavlína Watorová, prokurista

Emaily

info@demonta.cz

Odkazy

www.demonta.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 15
Út 7 - 15
St 7 - 15
Čt 7 - 15
7 - 15

viz jednotlivé pobočky

Klíčová slova

kovový odpad šrot výkup šrotu ocelový odpad barevné kovy železo výkup ekologická likvidace ekologická likvidace vozidel ekologická likvidace autovraků neželezné kovy výkup papíru výkup lepenky výkup novin výkup časopisů výkup kabelů výkup mědi výkup hliníku výkup autobaterií výkup barevných kovů sběrné suroviny

Kategorie

Kovový odpad - zpracování Neželezné kovy Šrot kovový

Platební metody

  • šekem

Výkup papíru hotově, kovový odpad jen bezhotovostně nebo poštovní poukázkou.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu