Miroslav Šalda – železářství

Základním sortimentem specializované prodejny je široký sortiment spojovacího materiálu a kotevní techniky, nářadí a nástrojů, zámků a dveřního kování, šroubení a příslušenství pro rozvod vzduchu.

0 (0 hodnocení)

+420 739 058 759

Popis činnosti

Provozujeme železářství, které nabízí spojovací materiál - šrouby, matky, podložky, svorníky, nýty, zavit. tyče, kotevní techniku, pneu spojky, fitinky, nářadí a nástroje pro řemeslníky, stavební kování - zámky, vložky, brana, svářecí techniku - elektrody, sv. dráty, brusný materiál - plátna, kotouče, brusné pasty, gufera, ložiska, klínové řemeny, o kroužky, manžety, mazací technika - lisy, hadice, maznice lana - lanosvorky, napínáky.

Provádíme drobné zámečnické práce, broušení nožů, masomlýnků, kotoučových pil, řetězů, bruslí, repasem svářecí, řezáky, hořáky, budíky.

V současné době se firma zcela orientuje na maloobchodní prodej a drobné služby širokému spektru koncového zákazníka, počínaje velkými místními průmyslovými podniky a konče drobnými domácími kutily.

Základní myšlenkou firmy je odborné uspokojení širokých a různorodých potřeb v oblasti nákupu potřeb pro řemeslo a údržbu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Spojovací materiál Kotevní technika Nářadí a nástroje pro řemeslníky Stavební kování Svářecí technika Brusný materiál Mazací technika Lana Vzduchotechnika Gufera Ložiska Klínové řemeny O kroužky Manžety

Služby

Železářství Výroba klíčů Opravy a sjednocování zámků Broušení Repasování svářecí autogenní techniky Drobné zámečnické práce

Kontakty

Telefony

+420 739 058 759 hlavní telefon
+420 313 515 157 Tel.

Emaily

info@unimontra.cz
unimont.rakovnik@quick.cz

Odkazy

http://www.unimontra.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu