Ověřená firma

Gymnázium, Šumperk, Masarykovo náměstí 8

Listopadem 1989 byla zahájena nová kapitola, škola modernizovala svá zařízení a kromě tradičního čtyřletého studia gymnázium postupně zavedlo osmileté studium se všeobecným zaměřením, které odpovídá tradicím reálného gymnasia.

0 (0 hodnocení)

+420 588 188 511

Sekretariát

Popis činnosti

Jsme škola s více než devadesátiletou tradicí. Šumperské gymnázium si zakládá na své všeobecnosti, student může studovat všechny existující vysokoškolské obory.

Studium je provázeno s komplexem aktivit, které navazují na výuku a průřezově doplňují vzdělávání na škole. Jsou to adaptační kurzy, lyžařské kurzy, týdenní odborné exkurze, týdenní sportovněturistické kurzy, cyklus besed rodinné výchovy, třídní výlety a jednotlivé exkurze.

Oblíbené jsou družební pobyty na holandské škole v Maarssenu, na německé škole v Bad Hersfeldu, nepravidelně jsou udržovány i výměnné pobyty s gymnáziem ve Vídni. Tradicí jsou poznávací zájezdy do evropských zemí.

Nabízíme celoročně v odpoledních hodinách a o víkendech pronájem tělocvičny. Velký sál, gymnastický sál, posilovna. Telefon: 583 313 528 - (paní Šinkovská).

Naše škola dlouhodobě spolupracuje s Univerzitou Palackého v Olomouci, jsme fakultní školou Přírodovědecké fakulty UP v Olomouci, spolupracujeme na přípravě některých projektů a studenti fakulty na naší škole konají pedagogické praxe.

Gymnázium, Šumperk má pevné postavení mezi šumperskými středními školami. Úspěšně připravujeme studenty ke studiu na vysokých školách, o čemž svědčí výsledky maturitních zkoušek i každoroční uplatnění našich absolventů v dalším studiu.

Služby

vzdělání výuka příprava ke studiu na vysokou školu pronájem tělocvičny pondělí až neděle

Jazyky

AJ, NJ, ŠPJ, FRJ, RJ, latina

Kontakty

Telefony

+420 588 188 511 Sekretariát
+420 588 188 500 další telefon

Emaily

macecek@gymspk.cz
info@gymspk.cz

Odkazy

www.gymspk.cz

Facebook

Kontakty

Působíme v okolí až 30 km od sídla

Otevírací hodiny

Po 8 - 15
Út 8 - 15
St 8 - 15
Čt 8 - 15
8 - 15

Obědová přestávka od 13:00 do 13:30 hod

Klíčová slova

gymnázium střední škola školy střední maturita gymnázium Šumperk pronájem tělocvičny vzdělání gymnázium v Šumperku maturitní studium Šumperk gympl Šumperk osmileté gymnázium osmileté gymnázium Šumperk školní jídelna Šumperk výchovné poradenství Šumperk středoškolské vzdělání Šumperk všobecné gymnázium Šumperk

Kategorie

Školy střední Gymnázia Školství

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu