Tomáš Střalka - dům, krmiva, zahrada

Široký sortiment zboží pro zahrádkáře, chovatele nebo zemědělce.

0 (0 hodnocení)

+420 556 835 161

Main

Popis činnosti

V naší prodejně najdete široký sortiment zboží pro zahrádkáře - velký výběr zemin a substrátů, vodní program, nářadí, semínka a cibuloviny, travní směsi, ovocné stromky, sazenice květin a zeleniny, textilie, stínovky, postřiky, hnojiva, kompostéry a mnoho jiných výrobků.

Pro chovatele a zemědělce nabízíme krmiva, obiloviny, osiva i sadbu brambor, hnojiva, pastevní potřeby (ohradníkové stojky, izolátory, zdroje impulzu, vodiče), minerální doplňky, krmnou sůl a solné lizy, nářadí a potřeby pro chov zvířat.

O prázdninách u nás zakoupíte sezonní ovoce a zeleninu z jižní Moravy (meruňky, broskve, okurky, papriku, rajčata), na podzim nabízíme zelí na krouhání, cibuli, jablka a brambory na uskladnění.

Dále nabízíme dřevěné brikety, popelnice, pracovní oděvy a obuv, bazénovou chemii, přepravky, sudy na kvas a mnoho dalšího zboží.

Těšíme se na Vás! _

Produkty

Zeminy Substráty Nářadí Krmiva pro zvířata Pracovní oblečení Dřevěné brikety Sezonní ovoce a zelenina Vánoční stromky a kapry

Služby

Zahradnictví Doprava zboží Dárkové poukazy

Kontakty

Telefony

+420 556 835 161 Main

Emaily

stralka2@seznam.cz

Odkazy

www.stralka.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 17
Út 7:30 - 17
St 7:30 - 17
Čt 7:30 - 17
7:30 - 17 Dnes
So 7:30 - 11:30

Klíčová slova

pracovní oděvy chovatelské potřeby krmiva dřevěné brikety pastevní potřeby brambory zahradkářské potřeby zemědělské potřeby ovocné stromky zelenina sortiment pro zahrádkáře substráty semínka cibuloviny květiny

Kategorie

Zahrádkářské potřeby Zahradník, zahradnictví Krmiva

Platební metody

  • hotově
  • MASTERCARD
  • VISA

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu