Ověřená firma

ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o. - daňové poradenství, mzdy - Plzeň Klatovy Nepomuk

Účetnictví, daňové a ekonomické služby.

0 (0 hodnocení)

+420 376 523 515

Popis činnosti

Potřebujete zpracovat daně? Kontaktujte naši společnost v Sušicích.

Naše společnost ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o. se již řadu let zabývá profesionálním poskytováním účetních, daňových a ekonomických služeb. Rádi Vám pomůžeme s konzultací k dílčím problémům, s aplikací daňových předpisů ve firmě, se zpracováním přiznání k veškerým daním pro všechny typy subjektů. Pomůžeme Vám také při řešení daňových sporů.

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence a veškeré související daňové agendy, daňové poradenství, komplexní zpracování mezd a personalistiky, účetní a ekonomické poradenství, zpracování daňových přiznání k dani z příjmu FO, PO, silniční daně, daně z nemovitostí. Zastupujeme fyzické a právnické osoby před úřady. Zpracováváme finanční analýzy, podnikatelské záměry, veškeré žádosti na dotace od Úřadu práce.

Kromě komplexního řešení účetní, daňové a mzdové problematiky nabízíme našim zákazníkům především individuální přístup k jejich požadavkům a potřebám. Naším cílem je nejen dosažení plné spokojenosti klienta, ale i to, aby se mohl na naši společnost plně spolehnout.

Těšíme se na spolupráci.

Služby

zpracování účetnictví zpracování daňové evidence kompletní zpracování mezd daňové poradenství ekonomické poradenství finanční analýzy zpracování žádosti o úvěry zpracování žádosti o dotace zastupování daňovým poradcem

Kontakty

Telefony

+420 376 523 515 hlavní telefon
+420 371 650 494 další telefon

Emaily

info@ucetnictvi-sumava.cz
dane@ucetnictvi-sumava.cz

Odkazy

www.ucetnictvi-sumava.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu