Ověřená firma

SINGING ROCK s.r.o.

Český výrobce horolezeckých potřeb a vybavení pro práci ve výškách.

0 (0 hodnocení)

+420 481 585 007

Obchodní oddělení

Popis činnosti

SINGING ROCK byl založen v roce 1992 a během svého fungování se postupně vypracoval na jednoho z předních světových výrobců lezeckého vybavení a osobních ochranných prostředků proti pádu z výšky.

Sídlo naší firmy leží v podhůří Krkonoš, poblíž Českého ráje, kde se nachází úchvatné pískovcové věže, které jsou ideálním prostředím pro testování našich výrobků. Většina ze zaměstnanců jsou lezci a společně s podporovanými lezci a výškovými pracovníky dokážeme testovat a zlepšovat naše lezecké vybavení a rozvíjet jeho funkčnost a kvalitu.

SINGING ROCK se chce rozvíjet jako mezinárodní značka kvality, vyvíjet a uvádět na trh výrobky které umožňují bezpečný pohyb ve vertikálním světě hor, skal, ale i jeskyní, výškových konstrukcí a budov.

Naše produkty a techniky jsou důkladně ověřovány v našich testovacích a školicích centrech. Splnění minimálních požadavků je samozřejmé – ale my jdeme dále a jako základ pro další vývoj provádíme testy simulující všechny druhy použití.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Úvazky Lana Helmy Cepíny Mačky Karabiny a sety Kladky a blokanty Jisticí prostředky Smyčky Slackline Oblečení Postroje Záchranná zařízení Permanentní záchytné systémy

Služby

Prodej horolezeckého vybavení Vybavení pro výškové práce E-shop Půjčovna Test centrum Školení pro práce ve výškách Poradenská činnost BOZP

Značky

SINGING ROCK POLYGON GRIVEL

Členství v profesních spolcích

IRATA UIAA FISAT EOCA

Jazyky

čeština angličtina němčina

Kontakty

Telefony

+420 481 585 007 Obchodní oddělení
+420 481 585 012 Podniková prodejna
+420 775 282 056 Zákaznická linka
+420 481 540 040 Fax

Emaily

info@singingrock.cz Obchodní oddělení
prodej@singingrock.cz Obchodní oddělení

Odkazy

www.singingrock.cz
instagram/singingrock

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu