Ověřená firma

Daňová kancelář s.r.o.

Správně vedené účetnictví je základem pro stabilitu každého podniku, a proto poskytujeme komplexní účetní služby, daňové poradenství a mnoho dalších služeb, jež vám budou ku pomoci při vašem podnikání.

0 (0 hodnocení)

+420 541 235 500

Tel./fax

Popis činnosti

Naše společnost Daňová kancelář, s.r.o. Brno vznikla již v roce 1995 na základě společenské smlouvy podepsané třemi společníky v oblasti účetnictví a daní. Mezi společníky, kteří jsou zároveň také jednatelé společnosti, patří Ing. Jan Kopetka, Ing. Libor Benátský a Ing. Luboš Tranda.

Naše společnost poskytuje své služby v České i Slovenské republice dle českých i slovenských právních předpisů. Hlavní náplní naší práce je zpracování účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí, jež vždy provádíme pečlivě a dle platných prováděcích vyhlášek k zákonu o účetnictví a českých účetních standardů.

Zabýváme se ovšem také dalšími službami, které usnadní Vaše podnikání, jako jsou daňová poradenství, zpracovávání mzdových agend, nejrůznější ekonomické konzultace či zastupování před úřady a pojišťovnami. Naše služby poskytujeme zákazníkům z celého Jihomoravského kraje, především v Brně a jeho blízkém okolí.

Jelikož v tomto oboru dochází k častým změnám, je naší povinností se neustále vzdělávat a zdokonalovat, proto si u nás můžete být vždy jisti, že práci odvádíme v souladu s platnými pravidly.

Na naše zaměstnance s dlouholetou praxí v oboru se můžete vždy plně spolehnout. Pro více informací o našich službách nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

Vedení daňové evidence Vedení účetnictví Daňové poradenství Audit účetní závěrky Ekonomické konzultace Zpracování mzdové agendy pro malé organizace Zpracování mzdové agendy pro velké organizace Zastupování na Finančních úřadech Zastupování před zdravotními pojišťovnami Zpracování ekonomických projektů Elektronická komunikace

Kontakty

Telefony

+420 541 235 500 Tel./fax

Emaily

dk@danovakancelar.cz

Odkazy

www.danovakancelar.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu