Dětský domov, Jablonné v Podještědí, Zámecká 1, příspěvková organizace

0 (0 hodnocení)

+420 487 762 626

Akční nabídka

Popis činnosti

V současné době máme 6 rodinných skupin, kde je vždy maximálně 8 dětí, věkově i pohlavně odlišných. Děti tak nejsou ochuzovány o cenné zkušenosti při styku s dětmi druhého pohlaví. Menší děti bývají pojítkem celé rodinné skupiny, starší se také učí přímo v praxi péči o menší děti. Při tvorbě těchto rodinných skupin, jakož i při zařazování nově příchozích dětí, dbáme na zachování sourozeneckých vazeb, neboť tato citová vazba je často poslední, která dětem po odchodu z rodiny zbyla.

Velký důraz klademe na školní přípravu dětí, neboť školní úspěch považujeme za jeden ze základu jejich dalšího aktivního zapojení do společnosti. Snažíme se děti vést k odpovědnosti a samostatnosti. Pravidelnou přípravou také posilujeme jejich školní návyky. V naší práci má významné místo také volný čas našich dětí. Vhodné jsou sport, celodenní vycházky do okolí, výlety do větších měst. V dětském domově jsou vedeny zájmové kroužky. Mimo jiné aktivity pořádáme mezinárodní sportovní hry dětských domovů.

Nabízíme pronájem Zrcadlového sálu ke svatebním obřadům po dohodě s pracovnicí matriky MÚ Jablonné v Podještědí. Více informací na www.ddjablonnevp.cz.

Dětský domov v budově bývalého zámku vznikl v roce 1963, je umístěn na okraji města Jablonného v Podještědí, jež je položeno na pokraji Lužických hor mezi městy Českou Lípou a Libercem.
Dětem k jejich aktivitám a radosti velmi pomáhají naši sponzoři viz http://www.ddjablonnevp.cz/?p=12, děkujeme všem sponzorům za finanční a materiální pomoc, kterou nám pomáhají zlepšit prostředí, ve kterém děti vyrůstají a umožňují pro děti realizovat pobyty po celé České republice.

Dětský domov si váží každé pomoci, kterou dostane. Pokud se chcete připojit k řadám našich sponzorů a pomoci dětem kontaktujte nás na tel. 606 757 383. Více informací na www.ddjablonnevp.cz.
V období letních prázdnin poskytujeme veřejnosti možnost ubytování a stravování.

Služby

zájmové kroužky výuka výpočetní techniky studium cizích jazyků volnočasové aktivity pronájem zrcadlového sálu pobytové kurzy s terapeuty školní příprava dětí sourozenecké vazby zvl. péče pro romské děti

Kontakty

Telefony

+420 487 762 626 hlavní telefon
+420 606 757 383 Mobile

Emaily

vf.24@tiscali.cz

Odkazy

http://www.ddjablonnevp.cz website

Kontakty

Klíčová slova

péče o děti sociální služby sponzoring sponzoring dětských domovů speciální pedagogika ubytování a stravování svatební obřady

Kategorie

Dětské domovy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu