Popis činnosti

Česká firma STAVEBNINY Křivka je spolehlivý dodavatel stavebních materiálů. Zaměřujeme se na prodej kvalitních stavebních materiálů od osvědčených firem.

V naší nabídce jsou namátkou střešní plechové krytiny, střešní pálené a betonové tašky, sádrokarton, cement, vápno, malty,lepidla, tepelné izolace, střešní okna,betonové dlažby, keramické dlažby a obklady, komínové systémy a mnohé další. V provozovně je také umístěna zámečnická a klempířská dílna.

Prodáváme za ceny výrobců a nabízíme množstevní slevy. V období od 1.10. do 31.3. je provozní doba po-pá 8:00-16:30 hod., so 8:00-12:00 hod. Zákazník si může zboží nakoupit i mimo otevírací dobu na základě telefonické domluvy.

Kromě prodeje provádíme ve spolupráci s osvědčenými realizačními firmami také montáže sádrokartonů, zateplování budov, montáže střešních krytin, klempířské a zámečnické práce nebo dopravu materiálů k zákazníkovi. Doprava vozidlem s hydraulickou rukou do 15 km.

Přijeďte se k nám podívat, určitě si vyberete!

Produkty

Stavebniny Sádrokarton Okna, dveře Omítky Komínové systémy Izolace Dlažby Ztracené bednění Pórobeton Zámkové dlažby Střešní krytiny Sanitární technika Malířské potřeby

Služby

Prodej stavebnin za ceny výrobců Doprava zakoupeného zboží Množstevní slevy Poradenský servis

Kontakty

Telefony

+420 731 463 493 Stavebniny

Emaily

stavebninykrivka@email.cz

Odkazy

www.stavebniny-krivka.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu