Ověřená firma

Mach Jan JUDr.

Medicínské právo, zdravotnické právo a obchodní právo Praha

0 (0 hodnocení)

+420 224 210 500

Popis činnosti

Advokátní služby v oblasti medicínského, zdravotnického a občanského práva. Poskytujeme právní služby lékařským a zdravotnickým organizacím, poskytovatelům zdravotních služeb i obchodním společnostem.
Členové našeho právního týmu již řadu let pomáhají lékařům - provozovatelům lékařských praxí, lékařům zaměstnancům i nemocnicím v případech vyžadujících poskytnutí vysoce specializovaných právních služeb v oblasti medicínského práva. Obracejí se na nás poskytovatelé zdravotních služeb obvykle v situacích, kdy na lékaře byla podána žaloba či trestní oznámení (bylo zahájeno trestní stíhání) v souvislosti s poskytováním zdravotní péče, nebo v případech, kdy lékař hodlá uskutečnit prodej nebo jiný převod lékařské praxe, jakož i při sporech se zdravotními pojišťovnami o úhradu zdravotní péče. Naším cílem je poskytování komplexního kvalifikovaného právního zastoupení lékařům ve všech oblastech medicínského - zdravotnického práva se zárukou vysoké kvality právních služeb danou bohatými zkušenostmi s právním zastupováním lékařů a zajišťováním další právní pomoci poskytovatelům zdravotních služeb.
Mezi klienty, kterým trvale i jednorázově poskytujeme právní zastupování, pomoc a služby, patří nejen jednotliví lékaři, ambulantní a lůžková zdravotnická zařízení (nemocnice), nýbrž i profesní a odborové organizace zdravotníků, stejně jako oborová sdružení poskytovatelů zdravotních služeb.
V neposlední řadě se věnujeme i přednáškové a publikační činnosti pro lékaře (poskytovatele zdravotních služeb, občanská sdružení zdravotníků a poskytovatelů zdravotních služeb i firmy organizující pro lékaře a zdravotníky vzdělávací akce), a to opět především v oblasti medicínského – zdravotnického práva.

Spolupracující advokáti:

JUDr. Jiří Kovanda
Mgr. Eva Tykalová
JUDr. Michaela Burdová
Mgr. Aleš Buriánek
Mgr. MUDr. Dagmar Záleská

Služby

právní poradenství práva obhajoba lékařů (zdravotníků) spory lékařů publikační a přednášková činnost

Kontakty

Telefony

+420 224 210 500 hlavní telefon

Emaily

mach.jan@email.cz

Odkazy

www.judr-jan-mach.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu